Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sérülhet a 15 hónapos picikém,...

Sérülhet a 15 hónapos picikém, ha minden alkalommal sírva alszik el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért sír? Azért mert magára hagyod, vagy azért sír, mert hiába tartod a karodban (vagy altatod másképp), egyszerűen hadakozik az alvás ellen?
2009. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amikor már meglátja a kiságyat elkezdi a sírást,hiába próbálok énekkelni , nyugtatgatni, semmi.Ha felveszem akkor abbahagyja.Alig bÍrja nyitva tartani a szemét, de akkor sem alszik.Ha már én se bírom akkor kimegyek a szobából, és van hogy órákon át üvölt.Van amikor elalszik, de nem tetszik nekem ez.
2009. szept. 14. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
mi már egy ideje a mi ágyunkon altatjuk, úgy hogy lehúzom a redőnyt, bezárom az ajtót, lefektetem hasra és simogatom a hátát és 10 perc és nyugodtan elalszik. Nálunk ez vát be. szintén 16 hónapos :)
2009. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az a baj ha máshol alszik el és felemelem azonnal kinyitja a szemét.hiába simogatom az sem jó.sötét sincs a szobájában,én már teljesen kivagyok.
2009. szept. 14. 15:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Rendezd át a szobát, vedd le a babaágy szélét, akár cseréld kiságyra, leesésgátlóval. Tegyél új ágyneműt, a kiságyba kedvenc játékot és használt pólódat. Feküdj mellé a földre néhány napot, amíg elalszik.
2009. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még annyi: ha órákon át üvölt, azért az durva. Ettől lehet lelkileg sérül, ezt te is beláthatod. Valami biztosan nem jó, valamitől fél, igazad van, ez nem normális!!!
2009. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
most láttam olyat, hogy a kisagy mellé kell leülni, de viszont nem szabad a kicsihez szólni és ránézni sem, és minden nap egy picivel távolabb kell ülni. De viszont én is javasolom hogy rendezd át a szobát, és ha nem segít akkor szerintem szólj a gyerekorvosnak talán tud majd tanácsot adni.
2009. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok gyereknél beválik az alábbi, egy sötét nagyon vékony lágy kendővel takard le az arcát, miközben altatod. Akár babakocsiban, akár a szobában, karban vagy az ágyban. (ha elaludt és felügyelet nélkül hagyod, akkor persze vedd le, mondjuk sétálás közben hagyhatod rajta)

A mi problémánk azóta megoldódott!

2009. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, és ha megpróbálja tízszer lerántani, mindig tedd vissza, mondd, hogy nem szabad levenni, a végén már hagyni fogja. Az enyém eleinte még kicsit picsogott sértődöttségében, de rohamosan csökkent az idő.

Légy türelmes.

2009. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fél a kiságytól hogy ott egyedül van.Szegény biztos nagyon meg lehet ijedve de ne hagyd sírni.

Az én fiam 19 hónapos melettem alszik általában ha nem bírom becsempészni az ágyába,ami az enyém mellett van közvetlenül,szintén felébred ha be akarom rakni,ilyenkor mellettem marad.

Valamit változtas ami neked és neki is jó.

Szerintem egyszerűen csak a közeldben akar lenni,ott ézi magát biztonságban.

2009. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!