Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Időjárásváltozás befolyásolhat...

Időjárásváltozás befolyásolhatja annyira a babát, hogy átsír egy egész napot, akár kettőt is?

Figyelt kérdés
Máskor meg nagyon jó kisbaba, csak akkor sír ha görcsöl a pocija de akkor is valamelyest vígasztalható, ilyenkor viszont mintha nem lenne semmilyen vígasz. Ti tapasztaltok ilyent?
2008. jún. 9. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen tapasztaltam és tapasztalom én is habár az én babám 18hónapos.Nem akar enni csak a folyadék,sírós hangulata van.Nkem is mondták,hogy ők is megérzik a frontot úgyanúgy mint a felnőttek.Remélem tudtam segíteni!
2008. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnál is vannak " nem tudjuk miért bömböl " időszakok. Semmivel se tudjuk megnyugtatni, még a cici se kell neki ekkor, se a ringatás, se a hinta, se a karban séta, se semmi.

Ma vége a kettős fronthatásnak, mely a napokban volt, ha ma nyugis lesz a babád akkor lehet éppen frontérzékeny is. Mi felnőttek is érzékenyek vagyunk, a hangulatunk is változó a babáké is lehet, csak ők nem tudják elmondani.

2008. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. És köszönöm a gyors választ :-)
2008. jún. 9. 10:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy még egy válasz érkezett. Valóban teljesen más ma már mint az elmúlt napokban. Rajta sem segített semmi, akármit csináltunk vele csak szó szerint ordított, nem sírt. Összeszorította a kicsi szemét, öklét és vígasztalhatatlan volt. Meg voltunk kicsit ijedve, de azért gondoltunk arra is, hogy az idő befolyásolja, csak mikor még volt ilyen korábban akkor 1 napot tartott. Most 3-at. Féltünk nehogy fájjon valamije. Köszi a válaszokat még1x.
2008. jún. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!