Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alvas kozbeni poz befolyaso...

Az alvas kozbeni poz befolyasolhatja az alvas milyenseget?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy a 8 honapos babam, amiota rendszeresen a hasraol, ahogyan leteve lettt, az oldalara fordzul, es igy 3 oranknet megebred. Ez egy alvasciklus, nem tud magatol visszaaludni..

Mas is vett eszre ilyet esetleg??


Ja, es mindig beleutkozik az agy oldalaba, az a tamasztek..


2011. márc. 3. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ez bizony így van. A lányom is hason alszik, amikor megtanult forogni, állandóan hátára fordult, egy kis idő után megébredt. Ezért mindig azt csináltam, hogy álmában visszafordítottam a hasára. MEgjegyzem ennyi idősen erősen fogzott szegénykém, így sokszor meg is ébredt emiatt is, illetve ennyi idősen felült, így álmában is gyakorolt.

Általában a mozgásfejlődés okoz ilyen ébredéseket, de csak átmenetileg, ami persze lehet több hét is. Amikor makd megtanul felülni, felállni, azt fogja csinálni éjjel is, ekkor is kell, vagy kellhet segítség a visszaalváshoz. sajnos ez ilyen.

Nálnuk mostanában jobb a helyzet, a lányom 14 hónapos, egész nap megy, alig ül le játszani, enni, így alszik mint a bunda akármilyen pózban:-)

2011. márc. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!