Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyatejes baba székletének...

Az anyatejes baba székletének a színét befolyásolhatja az, hogy mit evett az anya?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze! amit te eszel azt eszi ő is, bekerül a tejcibe :)
2010. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részben.Ha pl. sok spenótot eszik az anyu, a gyerek kakija nem lesz zöld (max. enyhén). De az ételek kémai összetevői okozhatnak 1-2 "gondot". Pl. bab/borsó érdekes mód a babát is felfújhatja, a sok kávé a babát is élénkíti ....stb.
2010. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap ettem szilvát,és most olyan lilás,rózsaszínes.
2010. nov. 26. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem befolyásolja a színét, csak max. az állagát. Ha pl. sok rostos baracklét iszol, az a babádat is meghajthatja. Üdv.
2010. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem befolyásolja a színét...

Ugyanazok a tápanyagmolekulák kerülnek az anyatej által a baba szervezetébe, mint ami az anyáéba. Ha például céklát ennél, az még a pisijét is beszínezné nem csak a kakiját!!

2010. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Írjon már valaki, könyörgöm, aki ért is hozzá, mert lepontoztak 0-ra!! Én annak idején, amikor szoptattam, és a babámnak zöld lett a széklete és én korábban spenótot ettem, azt hittem ettől van. A doki pedig azt mondta, a tej nem lesz tőle zöld, a baba pedig a tejet szopizza, és így semmi köze nem lehet az étel színéhez. Ha ő eszi a céklát vagy a spenótot, az más. Akkor igen...
2010. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig igazad van 88%, ezt megerősíthetem, fel is pontozlak. Ha a mama eszik "színes"dolgot, az nem fog megjelenni a székleteben (vagy nagyon minimálisan). Ha majd később a baba eszik pl. céklát, spenótot az igen, annak a színe ott lesz a kakijában!
2010. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, Kedves Utolsó :-)))
2010. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!