Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lyukú cumisüvegből...

Milyen lyukú cumisüvegből adjam a 2 hónapos babámnak a sinlacot? A 2 elzárja.

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3-as vagy x-es , bár én sinlacot csak kanálból adtam nagyobb babának, biztos hogy már eheti?
2009. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Főzelékes?

A Sinlacot 4 hónapos kortól szokták adni, én úgy tudom.

Tejpép helyett.

2009. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Ne adj még neki sinlacot kicsi még hozzá!!!
2009. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, 4 hónapos kortól, de nekünk a doktornő írta fel, mert szerinte a tápszertől nagyon pufóka lesz, ha így folytatja. Ráadásul hasfájós is és nem nagyon találtunk olyan tápszert, ami megfelelt volna neki.

A 2 cuminkat pedig eldugaszolja a sinlac.

Szeretném már, ha normális kaját adhatnék neki, hogy túllegyünk már ezeken a szörnyűségeken.

Köszönöm a válaszaitokat. Akkor holnap veszek 4-es cumit. :-)

2009. szept. 12. 22:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Ti ezt hogy tudjátok kanálból adni? Nekem azt mondta, hogy tegyem a megfelelő adagot vízbe, rázzam össze, keverjem bele a cumisüvegben lévő tápszerbe és azzal együtt melegítsem fel. Így folyékony lesz.
2009. szept. 12. 22:23
 6/14 anonim ***** válasza:

1. vok. Pépnek csináltam meg! Azt hiszem a doboz hátulján is van egy ilyen elkészítési mód. Viszont akkor az én babám már fél éves volt és ivott mellette vizet, higított gyümölcslevet, szóval ivott több folyadékot. Lehet, hogy nektek a folyékony megoldás kell emiatt! Inkább vegyél egy nagyobb lyukú cumit.

Azt is kipróbálhatod - én csináltam és bejött - hogy egy tűvel kitágod a cumin lévő lyukat!

2009. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm. Éjszaka kitágítottam, de olyan nagyra sikerült, hogy szegénynek még a nyakában is volt. Most indulok nagyobb cumit venni. :-) De az is lehet, hogy nem is adok neki sinlacot ezentúl. Nem is kövér ez a gyerkőc. Megnéztem 3 vele egykorú picurkát és azok is ennyit nyomnak.-)

2009. szept. 13. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj, szegény :) Akkor marad a másik cumi.

Bár én is egyetértek azzal a véleménnyel, hogy még nagyon korai ez neki.

Én csecsemőkkel foglalkozom és a tápis babák egyáltalán nem pufibbak az anyatejeseknél!

Hány kiló a babád?

2009. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!

55 cm és 5 kg. Szerintem vannak tőle ducibb babák is. Ha te velük foglalkozol, akkor biztosan többet értesz hozzájuk, mint én. :-) Vettem cumit (x) ebből annyira folyik, hogy nem bírja nyelni. Döntöttem. Nem adok neki ilyesmit. Marad a tápszer, amíg muszáj. Milyen káros hatása lehet szerinted, ha sinlacot adok neki? Féltem szegénykét. Így is fáj a pocakja rendesen.

2009. szept. 13. 22:28
 10/14 anonim válasza:
Mi az, hogy pufóka lesz??? Ilyet, hogy mondhat egy orvos? Az én lányom most 5 és fél hónapos, kezdettől fogva tápot eszik mert nem volt tejem, igaz, hogy nagyobb mint az átlag babák, de nem kövér! Majd 4 hósan elkezded a gyümiket, meg a zöldségeket és veszel sinlacot, ui. az sűrítésre, dúsításra való, nem táp helyett. Még tejpép helyett szoktam csinálni neki sinlacot, de akkor az olyan sűrű, hogy lehet kanalazni. Most ne add neki még ezt! Ha elkezd forgolódni, mászni, úgyis lemozogja majd a felesleget. Szerintem ne hallgass erre a dokira.
2009. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!