Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs segitsegetek, hogy...

Ha nincs segitsegetek, hogy tudjatok megoldani a napi teendoket csecsemo mellett? Foleg a fozes erdekelne.

Figyelt kérdés
Het hetes a kislanyom,viszont van egy nagy fiam,edesapam velunk el,ferjem delutan otig dolgozik,sokszor mar majdnem del es en meg sehol sem vagyok az ebeddel,a ferjem sokat segit delutan de van amikor kozbejon valami es el kell menjen vagy a nagyobbik gyerekkel csinal programot stb.A pici pedig nem akar aludni...Anyosomek oregek,edesanyam pedig sajnos mar nincs koztunk...
2009. szept. 12. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hét hetes a babád és egész nap ébren van? Az nem semmi. Akkor amikor a férjed hazaér, vigyázon a gyerekekre, addig tudsz másnapra előre főzni. A nagy fiad is segithet esetleg, legalábbis ott lehet veled a konyhában.
2009. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Belejösz.

Nekem senki segítségem sincsen.

Mikor a babád elalszik akár 10 percre is,tedd oda a kaját föni.

Ha nem alszik,vidd magaddal a konyhába pihenöszékben,babahordozóban.

Èn minden hová vittem magammal pihenöszékben a lányomat.takarítani,fürdöbe,konyha´ba.....

Megoldható.

vagy kengurut teszel magadra,és úgy fözöl,takarítasz.

2009. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha van rá lehetőség rendeljetek főtt kaját. Főleg az első időszakokban. Sok segítség az is pár hétig, míg jobban beáll a rend!
2009. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden a válaszom: sehogy. Nekünk semmi segítségünk nincs, messze lakunk a férjemmel a szülőktől. A lakás már nem ragyog úgy, mint gyerek előtt, főzni az első hetekben egyáltalán nem tudtam, egy közeli menzáról rendeltük az ebédet. Most, hogy már 7 hónapos, le tudja magát foglalni a játszószőnyegen, de még így is csak a lehető legegyszerűbb, leggyorsabb ételeket készítem, és így is zombik vagyunk a férjemmel - csak a gyerek virgonc :-S
2009. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elején biztosan nagyon nehéz lesz. Kajarendelés, vagy a férjed munkából hazaérve összedob valami egyszerűt, gyorsat. Aztán szépen lassan belejössz mindenbe.
2009. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!