Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásban kéne a...

Hozzátáplálásban kéne a segítségetek. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sütőtök+burgonya amit már eszünk és ki is váltottunk egy étkezést.Ma próbálnám a céklát...de hogy és mikor adjam?

Kóstoltassam kanalanként egy hétig...

A gyümölcsöktől fájt a pocija/alma,körte/ ezért kezdtem a zöldségekkel.Öt hónapos tápszeresek vagyunk.


2011. jan. 23. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én ebédre adnám, és azt almával összefőzve, meg krumplival finom, de ha fáj a hasa akkor az almát kihagyhatod, és akkor ma 1 kanállal, holnap pl 3mal, utánna megint párral többel... én minden nap mással próbálkoztam, de mi nem voltunk hasfájósak, és csak keveset adtam...7hós és már mindent eszik.
2011. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hétig nem kell kóstoltatni, de egy-két napig csak pár kanállal adj neki, hogy lásd ha fáj a hasa. Gyümölcsökből pedig próbáld, az őszibarackot, vagy az őszibarack-banán-alma ízt nálunk bevált. A kislányomnak is fájt a hasa először az almától, és a körtétől, de mikor már evett barackot, banánt, szilvát, akkor hozzá kevertem az almát, vagy esetleg a körtét, és így már semmi baja nem volt. Most már pedig esszük a rizses változataikat is és nagyon szereti. 5,5 hónapos kislány.
2011. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!