Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz alvó babát hogy lehet...

Rossz alvó babát hogy lehet egy kicsit több alvásra ösztönözni? Nektek sikerült valamit elérni?

Figyelt kérdés
Fél éves a babám, de az alvással nagy gondjaink vannak. Napirendünk az van, de amikor eljönne az alvás ideje akkor nagyon nehezen alszik el, amikor elalszik hamar felébred, közte pedig nyűgös. Ördögi kör. Nem tudok kiszállni belőle? Ez most a gyerekek között "népbetegség", vagy csak nálunk nincs rendben valami?
2009. szept. 12. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fél éves a fiam de csak mostanában alszik éjszaka!!! napközben 3szor fél-egy órát.de ha nyügösködik akkor kimegyünk a kertbe sétálni nézegetni és semmi baja utánna.van egy elektronikus köny a kismamablog.hu oldalon és az alvásról szól szerintem nagyon jó nekem bevált!
2009. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ! Mármint megrendelted és tényleg használt? Legalább Ti már előrébb vagytok a dologban.
2009. szept. 12. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a késői válaszért! igen megrendeltem és bevált! az az igazság hogy az én fiam egy energiabomba szerintem is és a könyv szerint is és ki kell tölteni egy kérdő ívet és leírja milyen tipusú a baba és mit lehet kezdeni a természetével.az energia bomba azt jelenti,hogy minden változást nagyon lassan kell bevezetni mert még rosszabb lesz a helyzet.
2009. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elfelejtettem kérdezni hogy anyatejes vagy tápszeres a babád? az enyém tápszeres és mióta 2-est kap este délután meg tejpépet azóa alszik!
2009. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy visszaírtál! Az Én babám is egy energiabomba - soha nem tud legalább fél percet mozdulatlanul meglenni -, és tápszeres is. Bár még az 1-es tápszert eszi, ha ez elfogy utána váltunk másodikra.
2009. szept. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!