Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon meg fogja viselni?

Nagyon meg fogja viselni?

Figyelt kérdés
8 hós lányommal utazunk a nagyikhoz akik 300km-re laknak.Még nem voltunk vele, és még sehol nem aludtunk ott.Új környezet és sok új arc + még a mamáékat sem látta valami sokat, gyakorlatilag idegenek neki.A napjaink sem úgy fognak alakúlni mint itthon.Nagyon nyűgös lesz?Mire számítsak?
2009. szept. 12. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hónapos volt amikor először indultunk vele hosszú útra.Nálunk a szüleim majd 600 km-re élnek tőlünk.Egyáltalán nem ismerte őket,mert csak születésekor "találkoztak"!Egyáltalán nem viselte meg.Az utazástól egy kicsit fáradtabb volt,de a szüleim egyáltalán nem okoztak neki gondot.Az, hogy nem a saját ágyikójában aludt pár napig, sem volt gond, sőőőőt, sokkal jobban aludt anyukáméknál mint otthon.Szóval ne parázz. Induljatok el bátran.Tök jó élmény lesz és mivel te is feltöltődsz a szüleid, családod körében a baba is érezni fogja és sokkal kiegyensúlyozottabb lesz. Jó utazást és jó feltöltődést!
2009. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs, ha nem is a te szüleidhez utaztok, szerintem akkor egy kis kikapcsolódás lesz mindenki számára és a baba akkor is jól fogja viselni a dolgokat.Előző voltam
2009. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem viseli meg.arra figyelj,hogy egyszerre ne érje sok inger,és próbáld meg az alvós részét az ithonival hasonlóvá tenni.Amikor mi elutaztunk nyaralni 7 hós volt,4 napra mentünk,már elötte elkezdtük az utazóágyban való alvásnak a gyakorlását,had szokja.az ottani környezettel semmi baja nem volt.ugyanugy feltalálta magát mint itthon.
2009. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi születésétől fogva sokat utazunk vele, mert szüleink 1200km-re laknak. Utazással nem volt gond, egészen addig, amíg nem tanult meg menni. Azóta nagyon nem marad el az autósülésben, így legutóbb is kénytelenek voltunk éjjel utazni, úgy oké, mert szépen elalszik egész úton. 9 hós kora körül volt olyan szitu, hogy senki más nem vehette az ölébe, csak én meg az apja, aztán kinőtte lassacskán ezt is. Mondjuk elég ciki volt, mert ugye természetes módon mindenki kedveskedni akar neki, ölbe venni...stb, és pont ez nem megy. Így csak messzebbről gügyöghettek hozzá:) De az volt az érdekes, ha nem voltunk ott, akkor felvehette más is, nem volt gond, csak ha látott minket, akkor rögtön rákezdett, és átkéreckedett hozzánk.

Az, hogy hogyan reagál a sok újdonságra, idegenekre, az nagyban függ a személyiségétől, hogy milyen tipus, hisz ez más minden gyereknél. A bölcsiből ismerünk egy kislányt, ő mindentől sír ami új, lehet az helyzet, ember, bármi. Szerencsére nálunk nincs ilyen gond, gyorsan barátkozós tipus.

2009. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Ő is elég hamar bartkozik, ugyhogy remélem nem lesz gond.A sok szomszéd, barát meg mindenki kíváncsi rá.
2009. szept. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!