Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3ra megyünk 2hónapos oltásra....

3ra megyünk 2hónapos oltásra. Félek, hogy fogja viselni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Combizomba adják, egy pillanat az egész. Én nehezebben viseltem mint a fiam, egy picit sem sírt.

Viszont legyen otthon lázcsillapító, nekem mindhárom (2, 3, 4 hós) oltás után belázasodott.

2011. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy estére hőemelkedése/láza lesz, esetleg pár napig kevesebbet fog enni, nyugtalanul alszik, vagy fordítva: többet alszik majd.

Nyugodtan adjál majd neki alvás előtt egy lázcsillapító kúpot.

2011. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Védőnő kérte hogy vigyek oda lázcsillapítót és az oltás előtt beadjuk neki.
2011. márc. 17. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnék előre lázcsillapítót! Teljesen felesleges... De ha a védőnőd azt mondta...


Az én fiam egyik oltástól se lázasodott be eddig (13 hónapos), én tényleg rosszabbul viseltem a szúrást, mint ő!

2011. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én sem adnék neki lázcsillapítót előre...minek???

Lehet be sem lázasodik vagy csak hőemelkedése lesz. De ha be is fog lázasodni, biztos nem közvetlenül a szuri után, hanem majd estére, szóval akkor kellene a lázcsillapító.

2011. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi 2 hete voltunk 2 hónapos oltáson. Hát egy kicsit sírt a kisfiam, én oda sem bírtam nézni. De hamar meg tudtam vigísztalni. Lázas nem volt, csak a szuri helye volt érzékeny neki 2 napig. A kis fenekét ha vééletlen megnyomtam, sírt. Én sem adnék neki lázcsillapítót előtte. Mond a védőnődnek, hogy otthon felejtetted.
2011. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első oltások meg sem kottyantak a fiamnak. Most, hogy nagyobb (18 h), már nagyobb a gond. Nálunk csak akkor kell lázcsillapítót beadni, ha felmegy a láza. előtte minek? Nem értem. Nem törvényszerű, h.belázasodik.
2011. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nagyon sírt a drága, így még nem hallottam szegényt sírni:(

Raktunk rá borogatást, milyen sűrűn cseréljem, meddig borogassam?

2011. márc. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!