Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek az etelek jok a babamnak?...

Ezek az etelek jok a babamnak? Ugyertem illenek egymashoz a dolgok ahogy parositom oket?

Figyelt kérdés
nem tudom mar mit adjak neki "(nagyon szeret enni de azert vallogatos) ezeket szoktam neki adni mikor enni kell:vizben fott griz bele repa es husi pici soval.,vagy vizben fott griz almaval,banannal,(tapszert nem szabad meg tegyek bele mert beteg volt es csak keveset ihat meg), rizs fott almaval es egy pici turo bele,vagy rizs es mas zoldseg es husi.Mit adhatok meg neki es hogyan keszitsem ell? ezek az etelek nem kotyvasztasok? vagy jol csinalom?Ja az nem art neki hogy a reggeli tapszer utan meg eszik vajas kenyeret es trapista sajtot is eszik hozza na meg mindig kikonyorgi a teat tolem (lipton gyumi tea). Nagyon szepen koszonom a segitsegeket !!!! 11,5 hos kislany anyuja.
2009. szept. 12. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ennyi idős babával már bátrabb is lehetsz.A lányom nagyjából már azt ette amit mi, persze a fűszerekre figyelek, meg hogy nem legyen zsiros,hogy ne legyen puffasztó a pocinak.De mondjuk én grizt nem is adtam az enyémnek.

A teádat viszont ha nem koffeinos nyugodtan add neki,és a reggeli tápszer után a vajas kenyér is ok.

2009. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

van valami oka, hogy csak grizzel suritesz? gondolok itt krumpli, rizs stb.-re. en a fozelekeket altalaban krumplival keszitem, de mar nem ilyen "ovatosan" ahogy te, hanem pici hagyma, olaj, dinsztelve, zoldseg(repa, borso, tok, sutotok, spenot, paradicsom), husi. a gyumolcsokhoz rizset teszek, turot, joghurtot. napkozben babakekszet, kenyerhejat, kifliveget ragcsal. ne haragudj, de igy eleg "szegenyesnek" tunik a repertoarotok:)

9 honapos baba mamaja

2009. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon találsz pár receptet is azon kívül, hogy mit adhatsz a babádnak. Lehet feltudod használni. Bár nem írtad mért csak grírrel adsz neki mindent. Próbálj ki több kombinációt, ha babád szereti, és nem okoz problémát neki.

[link]

2009. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni hogy az ebedjet (fozit )mindig krumplival suritem ,szoktam neki csirkemell porkoltot is csinalni ugy mint nekunk szoktam csak kevesebb fuszerrel,es azt teszem ket harom napig az ebedjebe.Koszonom a valaszokat es a linket sok papi van es jok. Ja annyit kerdezhetek hogy a turoba lehet kekszet is tenni es milyen gyumolcsot lehet bele tenni es mennyit eszik belole babatok,jol lakik vele a kovetkezo etetesig?
2009. szept. 17. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogurtba és reszelt gyümölcsbe is tehetsz babakekszet. Nagyon szeretik. Jogurtot uzsira szoktuk adni, eleve gyümölcsöset adok neki, így nem teszek bele plussz gyümlcsöt. De tehetsz bele barackot, epret, szedret...

Nyugodtan kísérletezz, hisz mindjárt 1 éves. Úgyis egyre többet fog kunyerálni a ti kajátokból. Azokból is oda adhatod neki a répát, borsót, krumplit... amit szeret.

2009. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!