Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell erőltetni? (lent...

Miért kell erőltetni? (lent bőv. )

Figyelt kérdés
7.5hónapos a babám még nem is ül stabilan.De a mama eröltetni akarja a kompot.Egy az hogy én ellene vagyok a kompnak mert ugy hallottam nem valami egézséges dolog+kicsi is a helyünk és ő meg itt rendezkedik hogy ezt elpakolni azt hogy tudjon kompozni.Nem.Mondtam neki és láttam hogy duzzogot.Ti mit tennétek helyembe hogy azért családi béke is meglegyen?Mert már nagyon idegesit!
2009. szept. 12. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a baba a Tiéd és nem a mamáé. Te vagy a felelős érte, te tudod felmérni az erőnlétét. A mama biztosan hasonlítgatja a többi gyerekhez, hogy mr ezt, meg ezt is tudnia kellene. A picik nem egyformák, és valóban igaz az a mondás,hogy mindennek eljön a maga ideje. Ne engedd, hogy beleszóljon a te nevelésedbe. Nem szabad erőltetni a picit, mert lehet, hogy többet árt, mint használ. Próbáld a mamával megbeszélni, hogy örülsz nagyon, amiért próbál segíteni, de te vagy a baba anyukája, és a te tudod, hogy mire képes. Ha megharagszik, majd megbékél. Ne hagyd magad! Miért rendezkedik nálatok? Együtt laktok? Ő a feladatát a gyekekei felnevelésével már megtette, most csak az a dolga, hogy szeresse a picit, te meg majd teszed a saját dolgod.
2009. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kompot felejsd el. Az csak annak jó, aki meggazdagszik belőle.

A gyerek meg a tiéd és nem a mamáé. Tehát fogja be a száját.Had duzzogjon, ráér.

Semmit nem szabad erőltetni.Ha nem tud stbilan ülni, még nem elég erősek a hátizmai. Ha erőlteted, az nem jó a baba gerincének.

Ápolónő vagyok, tudom miről beszélek.

Magyarázd el a mamának és hivatkozz rám.

Sok sikert és ne hagyd magad.Csak következetesen...

2009. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat aranyossak vagytok:)Igy van a baba az enyém és én felelek érte.

Nem lakunk együtt csak imád mindebe beleszolni:(És nem hagyom magam:)

2009. szept. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!