Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változott meg az északai...

Miért változott meg az északai alvás?

Figyelt kérdés
Anyatejesek voltunk idáig. 6hónaposak vagyunk,Most már tápszert is kap, az ebédnél már pürét eszünk.De az északát nem értem.Csak egyszer kellet hozzá felkelni.Most meg három óránként eszünk.Tudom naív kérdés:este is adjak tápszert a cici mellé?Nem lehet elé neki csak a cici?Előre meg csináljam a tápszert?Fél8 kor van vacsi csak cici fél 9kor cici és tápszer.
2009. szept. 12. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:

6 hónaposan is van egy fejlődési ugrás.Egyébként sok mindenért kelhet, kezd jönni a foga, mozgásfejlődés, vagy csak felébred és nem tud vissza aludni.Ha este rendesen vacsizik, nem hinném hogy éhes.Inkább csak a közelségedre vágyik.Nem kell neki éjjel is tápszert adni, mert egy ekkora baba már azt is kibírná, ha nem enne éjjel.Lehet hogy csak szomjas.Vagy csak cici kell neki.Az én lányom 8 hós, de még most is felébred ezért- azért és cicivel alszik vissza a leghamarabb.

Kis idő és magától is vissza áll a rend!Kitartást!

2009. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!