Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babám hasán?

Mi lehet a babám hasán?

Figyelt kérdés
Már több,mint 1 hónapja a hasán van 2 piros pötty. Elöször azt hittem,hogy megmarta,belecsipett magába (szokta),kék volt,véraláfutásos,de nagyon lassan múlt és a 2 piros pötty még mindig ott van. A doki azt mondta,hogy olyan,mint mikor megpattan az ér,meg mondta a latin nevét a "betegségnek",de azt nem mondta,hogy mitöl lehet. Valaki nem tapasztalt hasonlót a babáján?
2009. szept. 12. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hemangioma lehet. Nem kell megijedni, gyakori a babáknál. Általában fél éves korukig lassan növekszik, utána pedig magától felszívódik, nem igényel teendőt. Kislányomnak is van, de neki sajnos a szeménél, kívül és belül is. Ezzel sem csináltak semmit, mert a látásban nem zavarja. Most 10 hónapos és kezd halványodni a külső része.
2009. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod,emlékszek,hogy a doki is azt mondta,hogy csúnyább lesz és nagyobb és valószinüleg ö is erre a hemano-valamire goldolt,de nekünk az elején,mikor észrevettem,akkor volt nagy és csúnya,mostanra csak 2 kis pötty maradt. Vagy megint nöni kezd...

Köszi a választ,majd utánaolvasok ennek az elváltozásnak.

2009. szept. 12. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy kezd felszívódni. A neten ne nézegess róla képeket, mert oda nagyon durva képeket raknak fel, én majdnem infarktust kaptam amikor megnéztem, de nem még semmit nem tudtam róla.
2009. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éranyajegynek is szokták hívni. Előző voltam.
2009. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!