Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat és félhonapos babátok...

Hat és félhonapos babátok miket tud?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm és aszt mondja,hogy az ö babája már integet és pacsit ad.Ebbe a korba már kell tudja ezeket?Fiucskárol van szo.
2009. szept. 11. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam anno ebben a korban ült fel és kezdett el mászni. Integetni és pacsit adni csak 9 hós korában tudott.
2009. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

forog, kuszik, kacag, segit oltozni, enni, magatol eszik cumibol, kurjongat, beszel (csak en nem ertem miket kurjongat mas babaknak, kislanyoknak, noknek), ulni nem szeretem ha ul, probalom visszafektetni (hintaban meg kocsiban ul fel, szerintem meg korai). allni, kapaszkodni meg nem probal, szerencsere (dokino azt mondta ne alltassam :)) ha fenykepezogep van a kozeleben akkor tudja, hogy a korulotte levok huyet csinalnak magukbol es rogton vigyorog, elore nevet a huncutkodos mondokakon, mert tudja, hogy csikizes, reptetes vagy ilyesmi lesz a vege.

5 hos, 8 napos

szerintem atlagos, es ez igy van jol :)

nem szeretnem, hogy hamar csinaljon dolgokat, vagy kihagyjon egy egy fazist, es annak sem orulnek, ha le lenne maradva :)

meretben szerintem elore jar, 74 centi es 9 kiló

fiu

2009. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!