Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat és félhonapos babátok...

Hat és félhonapos babátok miket tud?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm és aszt mondja,hogy az ö babája már integet és pacsit ad.Ebbe a korba már kell tudja ezeket?Fiucskárol van szo.
2009. szept. 11. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem kell,hogy tudja.az én fiam is ennyi idős 2 hete kapaszkodva áll a járókájában pár napja körbe sétál kapaszkodva utánnam jön.5 hónaposan felült magától.és mindenkinek nyújtja a kezét.oylanokat mond kiabál:-) ha nem lát,hogy anyanya gyegye meg apppapa meg énekelget :tititi.72 cm és 9,30kg.
2009. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

A lányom kedden volt 6 hónapos, mér régóta forog (3 hónaposan hasrafordult, 4 hónaposan vissza), kúszik és pár napja magától felül.

Ha mondom neki, hogy jössz, nyújtaj akis karjait.

Fiam később csinálta ezeket, bár ő közel 8 és fél kiló volt wkkora korában, lányom csak majdnem 7.

2009. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
az enyém kereken hat hónapos. Hátáról a hasára és vissza fordul, tegnap kezdett el négykézláb állni, felhúzza a térdeit, de pár pillanattal később már dől is oldalra. ülni egyedül nem tud, sem menni, és csak sikítozik és gurgulászó hangokat ad. Mostanában fedezem fel, mintha kacagna. Tegnap volt nálunk egy kisfiú és az anyukája vendégségben, a kisfiú két héttel hamarabb született mint a lányom, és feküdt a hátán, nem csinált semmit, csak mosolygott.
2009. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Aranyosak vagytok.
2009. szept. 11. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért pontoztátok le a legelső válaszolót? az én kisfiam ha nem is egészen, de szinte ezeket tudta : forgott, állt, ült, 'kutyázott' - pedig 9 kg. Nincsen ebbe semmi furcsa - a lányom meg csak 9 hósan állt fel - minden gyerek más
2009. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Az első válaszoló vagyok ! Nincs okom rá ,hogy hazudjak!

A családomba minden gyerek hamar csinálta ezeket a dolgokat mint én is annak idején:-)és a fiam is.mint ahogy az utolsó válaszoló is írta minden gerek más időben csinál mindent.Lehet ,hogy a te babád hamarabb fog beszélni mint az enyém.

2009. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem azért pontoznak le, mert irigyek. Az enyém is hat hónapos, és felkapaszkodik mindenhol, négykézláb megy mindenfelé, mondja hogy bababa, mamama.

De ilyen korban az az átlagos ha forog.

2009. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom kúszik, próbálgatja magát négykézláb hintáztatni, de gyorsan elfárad.

Próbálgatja a mászást, de nagyon édesen, mert csak négykézláb áll, tesz egy bátortalan "lépést" a kezével előre, aztán hasra vágja magát, és inkább kúszik, mert úgy biztonságosabbnak érzi a haladást.


Nem tud felülni, és csak ideig-óráig tartja meg szépen magát ülésben.


Mondja, hogy mammammamm, meg babbabba, de nem tudatos dolgok ezek, nem azért mondja, mert van mama, és baba szó a világon, csak úgy dumálgat mindennek, ami az útjába akad. Memmemmemm-el kezdte.


Nagyon mosolygós, jókedvű gyerek, és imád kukucsost játszani, olyankor hangosan kacag, főleg, ha megijed kicsit, mert váratlanul "tűnök elő" valami mögül.

2009. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk is 6 és fél hónapos a kislányunk, már forog hasáról a hátára, és vissza, ül teljesen biztonságosan, felül egyedül, ezt főleg a babakocsiban teszi halált megvető bátorsággal, ha nyújtom felé a kezem, hogy gyere akkor már húzza is fel magát, de már nem ülésbe, hanem feláll, a mai atrakciója pl. amin mi is meglepődtünk, hogy teljesen egyedül megkapaszkodott a kiságy rácsába és felállt, ha pedig fogjuk a kezét, mikor áll, akkor lépeget, és most kezdett el gagyogni, az apa, anya már néha-néha kicsusszan a kis száján. Felismer tárgyakat, tehát ha mondjuk, hogy adja oda pl. a nyusziját, akkor megkeresi magakörül a játékok között, felveszi és odaadja. Különben 8 és fél kiló, és 80 cm nem kicsi baba, és rettenetesen nagy erő van benne! Hát nekünk ezek "mennek". De tényleg, minden gyerek más, és más...előbb-utóbb mindegyik ugyanazokat a dolgokat megcsinálja, kinek kevesebb, kinek több idő kell hozzá, felesleges hasonlítgatni, ha doki azt mondja, hogy normálisan fejlődik, akkor mindenki írhat amit akar!!!
2009. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
forog,mászik,kapaszkodva feláll
2009. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!