Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzi úgy néha, hogy...

Más is érzi úgy néha, hogy magának szülte a babáját, noha mind a ketten akartátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

19.53-as vagyok...


Már felkészültem,hogy jön a többi oltogatás,hogy hidd el úgysem lesz úgy,csak magadnak szülted stb,de jó olvasni,hogy más kedvese is olyan mint az enyém:) Én úgy gondolom,hogy egy bizonyos kor után az ember már csak olyan társat keres magának akiben a leendő gyermekei apját is látja és tudja,hogy jó apa lesz.Nekem szerencsém volt,mert elég régi barátok voltunk már,ismertem a kislábujjától a feje búbjáig,kívül belül egyaránt,tudtam,hogy felelősségteljes és ha összejönne a baba,akkor mellettünk maradna és a születés után is ugyanúgy 100%ig velünk lenne.Ha ezt nem tudtam volna,elhagyom:)Amikor megtudtuk,hogy útban van Abigél megbeszéltük,hogy inkább kevesebb lesz a pénzünk,de ő nem vállalja,hogy a pénzért nem lesz apja a lányának.Tudta,hogy az én apám bár jószándékból de sosem volt mellettünk és ő nem akarja ugyanezt Ebivel tenni:)Szerencsére van félretett pénzünk,tényleg nem kevés,plusz a gyedem is sok lesz,így az ő fizetése inkább csak kiegészítéskénk kell:)Szerencsések vagyunk elsősorban mert a faluban ahol élünk szinte mindenki a barátunk,így segítenek nekünk szinte ingyen.Például egy idősebb bácsi asztalos és ő készíti Abigél bútorait:)Csinál nekünk baba-mama bölcsőt, plusz kiságyat,pelenkázó szekrényt és kisszekrényt:)Nagymamám szinte szemben lakik velünk és már sok kisruhát,zoknit,sapkát kötött,Abigél szobájába a baldachin függönyt,a sötétítőt, az ágyneműjét, falvédőt,játéktárolót,rácsvédőt én varrom,a játszószőnyeget, sőt a padlószőnyegre plusz kis párnákat is én gyártok,sőt holnap megyek anyagot venni mert már készítem a "plüssöket" ,horgolok játékokat de nem azért,hogy verhessük a mellkasunkat,hogy igenis mi csináljuk,hanem mert megakarjuk tanítani Ebivel,hogy a pénz nem minden,nem kell mindenből a legdrágábbat vagy a legújabbat venni,mert egy horgolt kisegérrel,vagy egy csuhébabával is olyan szépen el lehet játszani:)

És akkor már megint nagyon belemásztam a témába,bocsánat,de ez is szervesen kapcsolódik a témához :D

2009. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!