Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig használtátok...

Mennyi ideig használtátok babáitok alatt a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi sem használtunk sose egyik gyereknél se.
2009. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
11hós és még mindig használjuk És terveim szerint még jóideig fogjuk is.
2009. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Mi sem használjuk. Nem rosszból, de mi is felnőttünk nélküle, azt sem tudtuk pár éve hogy mi az. Ez is csak arról szól, hogy a szülők fülébe bogarat ültessenek és több tízezrekért megvegyék a légzésfigyelőt. Pontozzatok le nyugodtan...
2009. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért van az lepontozva, aki még a másfél évesnél is használja és használni is fogja még?

Baj, hogy azt is leírta, hogy egy 3éves kisfiú meghalt azért, mert nem vett levegőt álmában?

2009. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hós,és még használom.Fogom is sokáig,mert emeletes a ház,és mivel ez bébiőr is egyben,mindent hallok.Ráadásul engem ez megnyugtat...lehet lepontozni.Ja,van egy 17 éves nagy fiam is.És igaz,h abban az időben nem voltak ilyen praktikus dolgok,de én nagyon örülök neki,és nekem plusz biztonságérzetet ad.
2009. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!