Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig használtátok...

Mennyi ideig használtátok babáitok alatt a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Mi sosem használtunk.
2009. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Az első gyerekem elmúlt egy éves mire kivettük alóla. A második gyerekem most 6 hós és minimum 1 éves koráig ugyanúgy használni fogjuk. Amúgy olvastam egy tanulmányt, ahol azt írták, hogy minimum 1 éves koráig célszerű használni, aki megteheti, mert van neki. De most tényleg, ha a sajátod vagy sokáig nálad lehet, akkor mibe kerül bekapcsolni azt a gombot rajta, hogy biztosan tudd, hogy minden rendben.
2009. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
9 hónapos a babám, még használjuk, és amíg ki nem mászik az ágyból saját magától, addig fogjuk is. Nem vagyok egy paramami, de tényleg csak egy gombnyomás.
2009. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
6 és fél hónapos volt.kényszerüségből vettem ki,mert véletlenül leejtettem,aztán meg már direkt nem raktam vissza.most 8 hónapos.de szerintem ha téged megnyugtata,maradjon csak amig gondolod,és nem ilyeszt meg benneteket ha beriaszt mert lemászik,vagy mert már feláll stb.
2009. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Szia, én azt olvastam, hogy a bölcsőhalál 1 éves korig történhet meg, tehát 1 évig ajánlott.
2009. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Én nem használtam egyik gyerekemnél sem. Az egyik 7 éves a másik 20 hónapos.

De nem akarlak lebeszélni róla:)

2009. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
8,5 hós a fiam, még használjuk és tervezem is még használni.
2009. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
16 hós a lányom és amíg a kiságyban alszik addig szerintem alatta fog maradni.
2009. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Vasárnap lesz másfél éves a fiam. Már nem rácsoságyban alszik, hanem mi csináltunk neki egy kiságyat leesésgátlóval. Ugyanúgy szivacsot kell bele tenni,mint a rácsos ágyba, és ez alatt ott a légzésfigyelő.

Novemberben érkezik a kistesó, és veszünk mégegy légzésfigyelőt. A nagyobb alól nem veszem ki még jóideig.

Sajnos hallottam egy falubeli kisfiúról, aki 3 évesen ment el, mert nem vett levegőt alvás közben:(

2009. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem használt ilyet, azt miért kell lepontozni? Kedves Intelligens Anyukatársak!
2009. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!