Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesznek még ilyen...

Meddig lesznek még ilyen horror éjszakáink? 8 és fél hónapos

Figyelt kérdés
Nem rég óta mászik, ez is bekavar gondolom, és jön felül a két foga középen, nagyon be van dagadva már vagy 3 hete, át is fehérlik, de kijönni nem akar. már az összes létező szert kipróbáltuk, homeót és nem homeót, semmi se használ. Az éjszakák úgy néznek ki, hogy 68x felébred, és csak cicin nyugszik meg úgy ahogy. És nehezen is alszik el. már nagyon kivagyok, és nem tudom, meddig tart még ez. Tapasztalatok?
2009. szept. 11. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nurofen? Panadol?

Cumi?

Orvos?

2009. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk ez most kezdődött pár napja. 9 hónapos. Ugyanez van. Megfigyeltem, ha adok neki lefekvés előtt Viburcol homopátiás kúpot, akkor alszunk éjjel (mindannyian), ha nem adok neki, akkor ez van. 8-9-szer is ébred. :( És nálunk már nincs cici 3 hónapos kora óta tápszeres, így én még nagyobb gondban vagyok. Marad a Viburcol.
2009. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk ez intenzíven 2-2,5hónapja van így.most 10,5hónapos a fiam,és még egyetlen foga sincs.de az egész ínye be van dagadva.volt már homeos kúránk,vibrucol-de ezzel is kelt vagy 2x éjjel.ma éjjel is 3órán keresztül nyűglődött....ha még sokáig tart nem tudom mi lesz.

egyszerűen már nem tudom mit csináljak vele.cici már neki sincs egy bő hónapja(bár az sem nyugtatná meg,ahhoz meg türelmetlen)

előttem válaszoló:

ha elviszem orvoshoz,mit tud vele csinálni?kivarázsolni nem tudja a fogát

2009. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előtted válaszoló, de én nem írtam orvost. Valóban nem tudja kivarázsolni a fogát. Én azt határoztam el, hogy felkapcsolom a lámpát és játszani fogok vele, amig elálmosodik. Nincs jobb ötletem. Még mindig jobb, mintha idegbeteg vagyok egész éjszaka! (mert kezdek az lenni).
2009. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orvos pl. javasolhatna Cataflan cseppet. Testsúlykilogrammonként 1 csepp, 12 órára elmulasztja a fájdalmat. Próbáltátok már? Nálunk bevált. 10 hónapos a fiam. (eredetileg nem én javasoltam az orvost, de jó ötlet, feltételezhető, hogy ért a csecsemők fájdalomcsillapitásához)
2009. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első, én bátorkodtam javasolni az orvost.

(Még 3féle javaslat mellett)

Márcsak azért merészeltem esetlegsen javaslatként felvetni ezt a meglehetősen eretnek gondolatot, mert azért ha egy baba rendszeresen sír éjszaka, és nem lehet segíteni rajta, akkor má' csak nézze meg egy orvos is.

Megjegyzem, az én babám 8!!!!!!!!!! hónapon keresztül csinálta ugyanezt, úhygohy van némi fogalmam ezekről a dolgokról.

A Cataflam csepp is jó ötlet.

2009. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hós kb 14 hónapos koráig csinálta ugyanezt.Az első 3 hóban hasfájós volt,utánna csak úgy, majd jött a foga. Csak a cici kellett neki de éjjelente legalább 10-12x. Én már kivoltam idegileg de semmi nem használt. Most nem rég egyik napról a másikra aludt éjszaka 2x kelt fel majd 10 perc múlva visszaaludt. Most 11 foga van de ha jön a következő Dentinox-al kenjük, jobbat nem tudok.
2009. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, a Cataflamot kipróbáljuk. azon kívül már minden megvolt kb. Viburcol is. A cumit ilyenkor nem fogadja el, kiköpi, egy ideje már amúgy sem hatódik meg tőle, pedig nagy cumis volt kezdetben. Amúgy az én orvosom azt mondja (gondolhatjátok, hogy kértem a tanácsát, meg a védőnőét is), hogy hát, próbálkozni kell, hogy mi válik be.... és utána mond egy sztorit a saját gyerekéről, hogy ő is pont ezt csinálta (mindig pont azt, amiről épp panaszkodik az ember...). Tudom, váltsak orvost. :/
2009. szept. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!