Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves lányom 1 hete nem...

Fél éves lányom 1 hete nem akarja a tápom megenni cumisüvegből. Hogy adjam hogy megigya?

Figyelt kérdés

Reggel még szopi van, de akkor is csak 100 grammot tudenni így utánna még tápot adnék neki de nem fogadja el. Délelőtt gyümölcs délben főzelék, délután tejpép, s este csak úgy tudom a tápot megetetni vele, hogyelaltatom, s félomban a szájába dugom a cumisüveget s megeszi.

Mit csináljak hogy elfogadja?

Reggel sem kell neki pedig akkor aztán igazán éhesnek kell lennie!


2009. szept. 11. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

az nem bizti, h reggel éhes.

de próbálj ki vmi másik tápszert, esetleg gyümiset. biztos tök más az íze mint az anyatejnek és fura neki.

2009. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen csak nem ízlik neki a TÁPSZER. (bocsi, utálom ha egy gyerek "tápot" eszik)
2009. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyan azt a tápszert eszi mint eddig, ezek előtt megette, de nem tudom mi lehet most a gondja. Jön az alsó két foga, vagyis már kint vannak áttörte az ínyét de nem fáj neki nem nyűgös jól alszik nincs azzal gond.
2009. szept. 11. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6,5 hónapos, 6 hetes kora óta kap tápszert. Ő mostanra a negyedik fajta tápszert eszi, ugyanis megunta időről időre az egyes fajtákat. És mióta mást is eszik, egyik napról a másikra nem akarta megenni az aktuális fajtát. Ekkor beszereztem egy ízesítettet, amiből reggel 200ml-t, vacsira 300ml-t is megeszik, a korábbi alig 100ml után. Próbálj ki más tápszert, hátha beválik!
2009. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. szept. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!