Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első két fog kibújása...

Ha az első két fog kibújása egyáltalán nem viselte meg a babámat, akkor reménykedhetek, hogy a többi fognál is így lesz?

Figyelt kérdés

Vagy számíthatok még olyan sírás-láz-nyűgösség tünetekre, amiket itt olvasok más anyukáktól?

5 hós és 2 alsó foga már kint van


2009. szept. 11. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A két alsó az én kisfiamat sem viselte meg, de a felsők sajnos igen. 9 hónapos, már 8 foga kint van. Én az enyémnél azt tapasztaltam, hogy az alsók könnyebben, kevesebb nyűgösséggel bújtak ki.

A felsőknél viszont voltak nagy sírások, lázas nem volt, meg a hasa sem ment.

Viszont semmilyen szer nem használt, se homeo, se fájdalomcsillapító, sem gélek.

2009. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes mód az én fiamat nem viselte meg a fogzás az első 8 (metsző) fogig. Aztán minden egyes fogat jó kiadós hasmenés, kivörösödött popó és nyűgösködés kísért.

Szerencsére egyszerre jött neki alul a 2 kisörlő aztán felül kettő, végül még most 18-20 hósan megküzdöttünk a szemfogakkal, de azóta nyugi van.

Szóval én azt tudom alátámasztani, hogy fogak között is lehet különbség atéren hogy megviseli e a babát vagy sem.

2009. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is most jött ki a két alsó fogunk,6 hónaposan de észre sem vettem, csak azt hogy kocog a kanál lányom szájában, hát látom kint a két alsó foga. :D

Nem rágott, nem nyáladzott, be sincs dagadva az ínye. Észre sem vettük s kint volt egy hétvége alatt.

Én is kiváncsi leszek a többire.

2009. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!