Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hos kisfiam az ejjel osszecs...

13hos kisfiam az ejjel osszecsipte egy szunyog, ugy sajnalom:- ( Mit szoltok baldachint ha vennek erdemes lenne? Hogy megovja toluk.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az alapötlet jó :) de most már olyan kevés ideig lesznek szúnyogok (remélhetőleg) a hidegebb idő beköszöntével,hogy felesleges lenne emiatt baldachint venni.Rokonok,ismerősök között ( vagy akár neked is ) nincs olyan személy,akinek van régebbi,használaton kívül lévő függönye?!Tudod,erre a régi típusú, "fátyolos" rondaságra gondolok :) ,ami kicsit lyukacsosabb anyagú!

Szerintem bőven megfelelne erre a célra!

Sajnos nekem is későn jutott eszembe ez a megoldás,végül is már nincs "szúnyogszezon" ,de jövőre biztosan bevetem a cselt a dögök ellen.

2009. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajna en sem vettem mikor meg pici volt valahogy giccsesnek tartottam,most viszont jol jonne!Gondoltam veszitunk a ferjem szuperul barkacsol en meg varrok ra anyagot.Csak az erdekelne hogy azt teljessen belehet-e huzni h ne menjenek be a dogok?
2009. szept. 11. 10:03
 3/7 A kérdező kommentje:
keszitunk:)
2009. szept. 11. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a baldachin az esetleg a fény ellen véd illetve dísznek szolgál (legalábbis amit én láttam). Az én lányomat is összecsipkedte, én is sajnáltam,de őt nem zavarja, látszólag nem is viszket neki, nem vakarja.
2009. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,első vagyok ismét.

Szóval a lényeget elfelejtettem....hm.

Azért is lenne jó a függönyös dolog,mert azt mint egy asztalterítőt ráteríted éjszaka a kiságyra és így teljesen le tudnád fedni vele az egész felületet.A baldachin a fej részénél,esetleg az ágy közepénél tovább nem ér el,szerintem.Persze,ha magatok barkácsolnátok (és nem készen veszitek) akkor olyanná alakítjátok,ahogy nektek tetszik és ahogy praktikus.

2009. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem a baldachintól még összecsipkedheti, mivel be tud menni hozzá a szúnyog, nem zárja le a kiságyat. Ami megoldás lehet, lehet kapni kiságyra rakható szúnyoghálót, de most már valóban nem sokáig van ilyen időszak, bár Te döntöd el, hogy veszel-e neki valamit.
2009. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen.Barkacsolunk majd es olyant amit az eggyik valaszolo irt hogy befedje az egesz agyat.Az arcat legalabb 10helyen osszecsipte,valamit mar kell tennem.Koszi a tippeket.Pussz
2009. szept. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!