Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig tudtátok a...

Mennyi idős korig tudtátok a baldachint használni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem rendeset veszel akár még 15 évesen is jó lesz:)

Mi rendes baldachint vettünk, tudod azt a kör alakút és tökéletesen jó, csak nem az ágyra kellett szerelni hanem a plafonra:)

2010. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:)) Semeddig, mert nem vettem. Mindenki azt mondta, hogy csak porfogó, a baba nem fog kilátni, és elfogja a levegő egy részét is előle. Úgyhogy a miénknek nem volt. (már két éves).
2010. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt,épp azért,amit az előttem szóló írt. A kiságyon sem volt rácsvédő,mert attól nem látott ki a baba. Már 3-4 hetesen is szeretett nézelődni.
2010. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb 2 napig. Amikor masodik ejjel szopi utan tettem vissza a babat es belegabalyodtam... na masnap repült. Szepnek szep, de nagyjabol semmi haszna.
2010. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos babánknál még mindig nagy hasznát vesszük, mert velünk van egy szobában, és árnyékolja a tévé, éjjeli lámpa fényét.
2010. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem vettem, egyrészt tök felesleges, másrész giccses.
2010. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ezekre a válaszokra számítottam,de azért köszönöm!Mi is nagyon szeretjük,mert a szoba dísze,mikor kimosom nem veszem észre h különösebben porszaga lenne,a babáknak pedig kuckószerűvé teszi a kiságyat.Csak már most eléggé szadilják.A múltkor leszedtem,mondván h végleg elteszem,de két napig nem voltak hajlandóak napközben aludni,így visszatettem.
2010. aug. 20. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kislányom, én a 3. héttől használom. Most még bölcsön, majd áttesszük a kiságyra. Szerintem is kuckószerű töle a fekhely. Amikor szellőztetek, még egy polár takarót is ráterítek, hogy ne érje közvetlenül a baba fejét a hűvös és akkor is amikor valamiért erős fény van a szobában.
2010. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nagy fiammal kb 3 éves koráig használtuk pont a tv miatt mert mi is egy szobába voltunk vele.A kicsi most 4 hónapos és most ő már külön szobába van de neki is feltettem mert szereintem jobban el tud aludni.Ha a nagy ágyra rakom nem alszik mert minden más érdekesebb neki,pedig nagyon álmos mert nem győz ásítozni meg dörgölőzni.De természetesen ezt gyerek válogatja,na meg a szoktatás.
2010. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én használom a tévé miatt. Először nem akartam venni, de aztán rájöttem, hogy milyen jól tettem, mert nagyon jó szolgálatot tesz. Szerintem nem giccses.
2010. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!