Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baldachint megéri venni?

Baldachint megéri venni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs,nem hiányzik,barátnőm meg azt mondja,csak megáll rajta a por.Passz...lehet mosni kéne. :-D

Én nem vettem.

2010. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szeretem, pedig kisfiam már 15 hónapos mult.

Mikor ebéd után alszik , kicsit sötétít neki, így hamarabb bealszik.Persze vannak átlátszók is:)

A miénk nem olyan..

2010. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, és kaptunk is, 2 garnitúrám volt, de szerintem sok értelme azért sincs, mert akkora fény nem volt a picim szobájában és rendzeresen is volt takarítva, de sokan csak az esztétikai szépsége miatt vesznek. Persze az oldalvédő az hsznos, de maga a függöny szerintem felesleges. Az enyém is jó ha 3 hónapig fenn volt, folyton beleakadtam, amikor ki és be raktam a picurt, így pláne nem hagytam tovább rajta.
2010. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 hónapos koráig volt fennt, akkor el kezdte ráncigálni, és úgy döntöttem leveszem. De amúgy szerettük, hogy ott volt, olyan "babás" és a fényt is felfogta, amikor aludt nappal.
2010. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Nekünk is kb. 3 hónapig volt fenn, de végig félre volt hajtva, hogy hozzáférjek a babához. Viszont tény, hogy nagyon mutatós.
2010. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is volt de a kisfiam nem szerette :(!

Pedig nagyon szép nekem tetszett de a kisfiam nem volt oda érte!!


10 hós kisfiú anyuja

2010. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!