Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a babám 4700gr. Napi...

8 hetes a babám 4700gr. Napi 7-szer eszik 120 ml és minden kajcsi után 3 napja nagyon sír. Az orvos szerint ne adjak neki töbet, mert így is bukik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
tápszeres a babám ezt elfelejtettem fent megjegyezni.Az innivalót viszont nem fogadja el.
2008. jún. 7. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem bírod túletetni, adj neki, amennyit kíván. Nem lesz ez végig így, lassulni fog a mohósága, elég egy kis betegeskedés, fogzás, ha a napi rutin vmiért felborul...stb.
2008. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj csak 100 ml-t adni neki és utánna adj a szájába cumit.Nekem bevált, lehet, hogy fáj a pocija, adj neki espumisan cseppet, vagy infacolt, vagy mecsek baby kömény-kamilla teát.De kérdezed meg az orvost vagy a védőnőt, hogy melyik jobb a babádnak.Lassacskán próbáld kitolni az etetések közt az időt, mindig 10 percel késöbb adj neki enni és lassan beáll a 4 órás etetésre és így legalább tudsz neki adni vízet, teát eteések között.Sok sikert, tudom, hogy ez sok sírással fog járni, de nekünk is sikerült!!!Kitartás.:)
2008. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!