Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orvos szerint jön a foga....

Az orvos szerint jön a foga. Lehetséges, még csak 2 hónapos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetséges. az enyémnek amúgy 1 hónapos korától ömlött a nyála, és rágott midnent, de az első foga csak 7 hónaposan jött ki.
2010. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges mer nálunk is 2 honapos elmult mikor kezdtek neki jönni és 4 honaposan kint volt neki az első foga!
2010. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg van dagadva az ínye? Megy a hasa? Láza van? Vagy milyen tünetei vannak? Ha csak bőven nyáladzik attól még nem biztos, hogy a foga jön. Az én kisfiamnak 3 hónapos kezdett el jönni a foga, meg volt duzzadva és ki volt fehéredve az ínye, mindent rágott és nehezen aludt, mindig cicin akart lógni. Elvittem a gyerekorvoshoz és azt mondta, hogy kizárt, hogy a foga jön. Rá 3 napra kibújt az első két foga alul. Úgyhogy az orvos is tévedhet. Ha úgy látod, hogy fájdalmai vannak adj neki egy pici Nurofen szirupot. Igaz, hogy 3 hónapos kortól van, de mondta a védőnőm, hogy nyugodtan lehet már adni ha tényleg szükség van rá.
2010. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pár napja nyűgösebb,nem lázas,meg öltögeti a nyelvét és nagyon nyáladzik.Kicsit fehérebb az ínye,meg egy kicsit meg is van dagadva.Anyukám tegnap mondta,hogy nekem és a nővéremnek is 3 hónaposan már kint volt az első fogunk.
2010. okt. 7. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.

Csak azt nem lehet megjósolni, mikorra töri át az ínyt, de ilyenkor már mocorognak a kis fogacskák.

2010. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ki hamarosan ki fog neki jönni, a kisfiamnál is így volt. Adj neki rágókát, ha nagyon nem bírja akkor pedig próbáld meg a Dentinxot, mi nem próbáltuk, de sógornőm azt mondta nekik nagyon jó volt.
2010. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!