Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű pelenkát vegyek...

Milyen méretű pelenkát vegyek az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Most van akcióban a Pampers new born, csak azt nem tudom, hogy 1-set vagy már 2-set.
2009. szept. 10. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mekkora babát jósolnak?

Nekem a 36. héten azt mondták, hogy olyan 3500g, úgy, hogy ketteset vettünk.

De jól is tettük, mert 4130g-al született:)

2009. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát mi vettünk a fiamnál Newbornt, aztán vehettünk újat, mert 4,4 kiló lett a drága.

Lányomnál a 2-est vettük, jó is, mert ő 4 kiló lett.

2009. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Két hét múlva megyek uh-ra, gondolomakkor már jósolnak vmilyen súlyt, eddig nem mondta a dokim, mennyi lehet. 34 hetes km vagyok, de szeretném már ezeket az "apróságokat" is beszerezni. Vagy várjam meg az uh-t? Dehát ott sem mondanak biztosat.
2009. szept. 10. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég a new born. Kislányom átlagos súllyal született (3410 g), de még az is megette. Az úgyis csak kis kiszerelésben van, hamar elfogy, majd utána meglátod.
2009. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a 2-es méret biztosan kelleni fog, legfeljebb kicsit később. ha kiderül a kh-ban, hogy kisebb kellene, apuci még mindig be tud hozni egy csomaggal nektek.


én ezen az elven 2-est vittem be a kh-ba, aztán vettünk pár csomag 1-est is később, míg belehízott a 2-esbe :d

2009. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy ha veszel 2-est előbb-utóbb úgyis elfogy.
2009. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél mindkettőből, az első pelusvásárlás rizikós. Nekem is volt hogy kicsi volt, odaadtam vkinek és vettem másikat.
2009. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Veszek mindkettőből, úgy a biztos.
2009. szept. 10. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha mind a kettő akciós akkor érdemes belőle venni. Viszont a legkisebből ne vegyél sokat, mert hamar kinövik a gyerekek. Ha még kell úgyis tudsz venni, ha meg kinövi ne maradjon rátok egy rakással.
2009. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva volt, mint az egyik előző hozzászólónak:) Már jó előre megvettünk mindent, nagy babát jósoltak, a párom is majdnem 2 méter magas, mondta az UH-s doktornő, hogy ne is bajlódjunk az 56-os ruhákkal, mert úgyse lesz jó, úgyhogy felszerelkeztünk csupa 62-es cuccal és 2-es pelussal, és büszkén vártuk a bébit. Aki aztán 2 héttel előbb jött, 53 centi volt és 2.75 kiló, és szinte elveszett a 2-es pelusban... Apa húzott is rögtön másnap bevásárolni, és még egy ideig 1-esben nyomta a bébi.

De nem volt gáz, mert a kórházban addig tudtak adni 1-es pelust, amíg meg nem érkezett a felmentő sereg.

2009. szept. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!