Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sűrűn kell egy újszülöt...

Milyen sűrűn kell egy újszülöttnek pelenkát cserélni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden etetes elott (kb 3 orankent), vagy ha kozben bekakil es eszreveszed.
2011. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Etetések előtt,de célszerűbb utána.Fürdés után.Meg mikor bekakil.
2011. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden kajáláskor cseréltem (napi 6, plusz ha volt extra kaki, akkor is). Viszont majd ki kell tapasztalni, hogy mikor kakil, mert én többször is úgy jártam, hogy kaja előtt tisztába raktam, majd kaja közben a tiszta pelusba belerottyantott. Úgyhogy én mindig kaja után cseréltem óvatosan, hogy csak annyira mozgassam, amennyire muszáj.
2011. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kaja utan csereled, akkor nagyon ovatosan, mert visszabukja a kajat meg fel is ebred.
2011. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én naponta 6-szor cseréltem általában az első hetekben , amikor kakás volt mindig. Éjszaka nem kell cserélni , csak ha nagyon szükséges.
2011. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én etetés előtt cseréltem. Etetés után csak akkor, ha bekakált. Első fiam minden pelenkába kakált, így neki éjjel is cseréltem, a kicsinél csak ha teli volt.
2011. jún. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2011. jún. 15. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!