Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Infacol és a Gripe Water...

Az Infacol és a Gripe Water más más típusú hasfájásra jó?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy az infacol a levegő nyelése okozta hasfájásra jó,ez a tájékoztatóban is benne van.De a gripe water milyenre?A picim böfizik rendesen,de néha nagyon fáj evés után a pocakja.Nem tudom eldönteni,hogy ez most az esetleges levegő nyeléstől van vagy,hogy fáj a hasa a tápszertől.5 hetesek múltunk és csak tápit eszünk,sajnos.Eddig infacolt használtunk,de van itthon gripe water is.
2009. szept. 10. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 7 hetesek vagyunk, és csak tápszeresek. Az Infacolt használjuk már hetek óta,a másikat nem ismerem. Csak annyit tudok hogy az Infacol segít pukizni meg a kaki is helyreállt, mert sokszor kemény volt a széklete szegénykémnek és volt hogy 3 napig semmi. Szóval én ebben bízom, mást nem is próbáltam, mert ez bevált.

A hasa a tápszertől is fájhat, meg a levegőnyeléstől is. Mióta használod az Infacolt? Csak mert kell neki pár nap "hatóidő". A tápszerek sajnos nagyon megkínozzák a kicsiket, nem lehet mit tenni. Sokkal nehezebben emészthető, mint az anyatej.

2009. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi használtunk Infacolt az elején,nem sok sikerrel, aztán 1 hónaposan váltottunk Gripe Waterra, ami igazán segített.

A mai napig időnként adok neki (3,5 hónapos), ha úgy látom, hogy fáj a pocija egy kicsit. Szinte rögtön használ, megnyugszik és mosolyog. Én az Infacol pipettájával szoktam adagolni, szépen kiszívja belőle. Elvileg a szeleket segíti ki a babából, ugyanúgy, mint az Infacol.

2009. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi már 3 hete használjuk az infacolt,de néha utána is fáj a hasa vagy inkább görcsölne.
2009. szept. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!