Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túrós-gyümis ételt, valamint...

Túrós-gyümis ételt, valamint olyan főzit, amiben rizs van, le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Plusz kérdés: háztartási (darált) kekszből készíthetek finomságot 9 hós kislányomnak? Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 10. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

9 hós kislánynak nem kell finomság!


Én a túrós kaját nem fagyasztanám le, főzeléket lehet, de csak, ha tejföl nincs benne.

Rizst lehet fagyasztani.

2009. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne készíthetne finomságot kislányának??? elrontja? vagy miért?

Gyümölccsel összekeverve imádja 9,5 hós kisfiam. vagy piacon veszek házi natúr joghurtot és abba keverek gyümit meg kekszet! Imádja:)

2009. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy nem kell finomság? Uzsira tejpépet kap gyümölccsel legtöbbször, és kicsi változatosságot szeretnék neki. Gondoltam esetleg keksz-gyümi-joghurt turmixolására vagy ilyesmi...
2009. szept. 10. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, bocs, úgy lehet...

Azt hittem már valami kekszes kakaós édességre gondoltál.

Valahogy a hü..e sógornőmre gondoltam aki ilyen vackokkal etette a gyereket.

Babapiskótás, kekszes gyümit persze adhatsz neki!

2009. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utóbb én is rájöttem, hogy biztosan édességre gondoltál. Azt persze nem szeretnék neki adni. Csak mindig azon gondolkodom, hogyan tehetném változatossá az étrendjét abból a kevésből, amit hajlandó megenni. :)
2009. szept. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!