Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az élet két picivel?

Milyen az élet két picivel?

Figyelt kérdés
Lányok olyan oldalakat, könyveket keresek amik két picivel való foglalkozásról szólnak! 10 hónapos a kicsi fiam és tavasszal megérkezik a tesó....
2009. szept. 10. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj,na nem vagyok egyedül!

Nekem 6 honapos a picim,juniusra vàrom a màsikat.

Én is kivàncsi lennék.

Tuti vannak jo és rossz oldalai.

Mig az egyik aludna, a màsik sir,mig az egyiket fürdeted,a màsik éhes,mig az egyiket eteted,a màsik csintalankodik....

De viszont letudod a kettöt egyszerre,együtt tudnak jàtszani,az elsöröl sok jàték ,ruha stb lemarad,amit a màsik örökölhet.....¨

Huuu én is félek egy picit,de csak megoldjuk.

2009. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, fel is tettem itt hasonló kérdést kb. fél éve, mindössze 1 választ kaptam. Pedig sokkal több embert érint...és valahogy a kismamaújságok se feszegetik a témát...ott már szinte csak a babafitnessről, a kismamajógáról, meg a több tízezres ruhakollekciókról lehet olvasni. Azóta megszületett a pici, 15 hónap van a kettő között, hát nem könnyű, de nem olyan nehéz, mint amilyenre számítottam. Már nincs az a stressz, mint az elsőnél! Igen, sokszor egyszerre sírnak, meg az altatás se egyszerű, mikor az egyik már fáradt, de a másiktól nem tud elaludni, mert vagy a nagy birizgálja a kicsit, vagy a kicsi felnyüsszögi a nagyot. Ilyenkor általában a kicsit kiviszem a másik szobába, amíg a nagy gyorsan elalszik. Az evés nem olyan gáz, mert a pici szopik ugyan, és ez sok időt elvesz, de a nagy akármilyen éhes, tud várni egy picit...De könyvet, oldalakat én se tudok, pedig kerestem, engem is érdekelne!
2009. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!