Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúpot lehet adni...

Viburcol kúpot lehet adni neki mindennap?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta hogy igen. De én azért szeretném adni neki hogy hátha beállna az éjszakai alvása. 6 hónapos és éjszaka fenn vagyunk 4-szer. Már kezdek fáradni.
2009. szept. 10. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne tedd,mert akkor hozzászokik,gyógyszerfüggő lesz és csak azzal tud majd elaludni vagy rendesen aludni.
2009. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Viburcol kúp homeopátiás szer, nem tud hozzászokni. Nem tartalmaz gyógyszert.
2009. szept. 10. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodtan adhatod neki. Én 12 este adtam neki (ennyi van egy dobozban), aludt is reggelig nyugodtan.

Most tegnap elfogyott, várok pár napot, ha kezdődik megint az éjszakai ébredés, akkor elkezdem ismét.

Homeopátiás szer, nem gyógyszer, semmi mellékhatása nincs, és hozzá sem tud szokni.

2009. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod! Nekünk is nagyon bevállt. Már 2 éves a lányom és még maradt pár darab. A multkor kicsit hisztisebb volt este és adtam neki. De nagyon zokon vette, már vagy fél éve nem dugtam semmit a fenekébe. De többet nem is fogok. Ő már nagy hozzá. De pici korában nem zavarta.
2009. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!