Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó az olyan ágy, aminek csak...

Jó az olyan ágy, aminek csak egy oldala rácsos, a másik 3 "teli"? Nem baj, hogy nem tudok bele fejvédőt tenni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már megvan,próbáld ki hogy válik be,de én nem venném meg
2009. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha venni akarsz akkor ne vegyél olyat,mert kell a fejvédő,föleg még pici a baba!Ha már megvan akkorolyan megoldást tudok elkébzelni hogy tépőzárat ragasztasz körbe a teli részekre,kétoldali tükörragasztoval és a fejvédőre meg a tépőzár elentétes odalát rávarrod/varratod és igy tudsz rakni fejvédőt,ami fontos mert sokszorbkoppan a fejük az ágyban alvás és fészkelődés közben!
2009. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nincs meg, azért is érdekel!
2009. szept. 10. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
3 oldala teli, én sem venném meg. Ha pici a baba, akkor a fejvédő azért jó szolgálatot tesz, később, amikor már "megy" az ágyban, akkor már mindegy, de akkor sem szívesen használnék 3 oldalán teli ágyat. Vagy teljesen rácsos vagy 2 rövid oldalán teli ágyat vennék, nekünk ez utóbbi van, én a rövid oldalon azért szeretem, hogy teli, mert pont az ablak felé néz az egyik oldala, ha nyitva van az ablak, mikor alszik a gyerek, nem megy rá huzat. 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk 3 oldal teli, 1 rácsos ágyunk van. nekünk nagyon bejött. nem kell félnem a huzattól, és simán bele lehet tenni a fejvédőt. nekem sokkal szimpibb mint a teljesen rácsos.
2009. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!