Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtad a fejvédőt...

Meddig használtad a fejvédőt a kiságyban?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy a kiságyban, a rácsokba kapaszkodva tanult meg a gyerek felülni, felállni. Nálunk még fenn van a fejvédő körbe az egész kiságyon. 7.5 hónapos a kislányom. A rácsok között körülbelül 5 cm a távolság, viszont egy-egy rács körülbelül 3 cm vagy egy kicsit vastagabb. Ezekbe bele tud kapaszkodni?
2011. márc. 15. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, még mindig fenn van, mert ő úgy szeret aludni, hogy befúrja magát hason a sarokba, mint egy kis vakond, és ha levenném a fejvédőt, beverné a fejét. Simán feláll, nem zavarja sem a rácsvédő, sem a kis távolság a rácsok között.
2011. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam egyik gyereknél sem rácsvédőt! Ha véletlen beleverte a fejét a rácsba,legközelebb vigyázott. Kapaszkodni pedig a rácsvédőtől nem nagyon tud. Ha nincs rácsvédő,akkor mindegyik rácsba belefog kapaszkodni.
2011. márc. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kislányom össze-vissza vándorol este a kiságyban, de nem találtam még nagyon úgy, hogy a rácshoz bújt volna, inkább keresztben fekszik:D Gondolkozom rajta, hogy leveszem, és lejjebb rakom az ágyat, mert elég lent van már, ha csak felülne, akkor nem lenne baj, de ha már felállna, akkor igen.
2011. márc. 15. 07:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 6 hónapos volt mikor leszedegette azt is meg a baldahint is. Utána már nem volt értelme, párszor visszaraktam, ugyanúgy leszedte. Szerintem ez babafüggő
2011. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam, még fent van neki a rácsvédő is, és a baldahin is, sosem nyúlt hozzá. Attól függetlenül, hogy fent volt a rácsvédő, felállt 7,5 hónaposan...
2011. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!