Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos babám még mindig...

9,5 hónapos babám még mindig nem ül, gond ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ekem van egy mozgásfejlődési táblázatom, amelyik azt írja, hogy forduljunk orvoshoz pl. ha a baba 9 hónaposan nem tud felülni. nem hiszem, hogy gond van vele, lehet hogy picit lustább, mint a többiek, de azért vidd el orvoshoz.
2009. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mászni tud már? A babák többsége mászásból ül fel, persze van kivétel. Még nem hinném, hogy ez olyan nagy baj. Vagy akkor sem tud ülni, ha ülteted?
2009. szept. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mászni, mászik már, és a dokinő is azt mondta, hogy először mászik és utána fog csak ülni. De szeretném, ha már ülne :) ,és kiváncsi voltam, hogy van e valakinek babája, aki szintén ilyen sokáig nem ült.
2009. szept. 10. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam is 9 hónapos, és még ő sem ül fel. Ha ültetem megül, de látszik rajta, hogy neki az unalmas. Állandóan mozgásban van, kúszik-mászik és feláll mindenhol. Nem tud egyhelyben maradni egy percig sem. Nem érdekli az ülés, majd ül ha akar. Orvos látta, azt mondta ő is, hogy nem köti le az ülve játszás, de erős, ügyes baba semmi baja. A tied is lehet, hogy csak nem szeret ülni.
2009. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom kb. 10 hónapos volt, amikor felült magától. A mászás is csak előtte sikerült nem sokkal. Nem gond, hogy még nem ült fel a babád, viszont azt azért javaslom, hogy mutasd meg egy szakembernek, már csak a saját megnyugtatásod végett is. De vannak ilyen babák! 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kérdezőtől kérdezném, hogy mikor tanult meg végül felülni a babád? az én fiam 10 hós és még nem ül - mászni mászik és bútorok mellett feláll és kapaszkodva megy, de ülni nem akar
2010. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!