Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan kinőljük a pihenőszéket...

Tyukanyolight kérdése:

Lassan kinőljük a pihenőszéket (Fisher-Price, zenél és rezeg) Mivel helyettesítsem 9 kg-s súly után?

Figyelt kérdés
Most 5 hós a kislányom, és nagyon szereti ezt a széket, muzsikál vele, püföli. Könnyű kivinni a konyhaasztalra, hogy velem legyen. De lassan meghaladjuk a súlyhatárt. Mit lehetne használni helyette?
2009. szept. 9. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Van a Fisher Price-nak 18kg-ig terhelhető széke, igaz, az nem zenél, csak rezeg, és a konyhaasztalra nem fér fel szerintem. hacsak nem extra nagy :)

Nekünk olyan van, van rajta játékív is.

[link]

2009. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem extra nagy az asztal, de ha csak Ő van rajta, talán elfér :-)

2009. szept. 9. 23:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én dönthető etetőszéket használtam,és egy percig nem bántam meg.szépen párnázott,kagylóüléses,jol dönthető etetőszéket vettünk és nagyon szerette,szereti.Az elején csak azért volt benne,hogy velem legyen kint a konyhába,ott játszott,mostmár eszik is benne,de időnként még mindig játszik is benne.szerintem nagyon jo.
2009. szept. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy 5 hóst asztalon veszélyes pihenőszékbe tenni,már lefordulhat vele együtt.(bocs nem kioktatás csak figyelmeztetés)

Fiam 5 hósan nem is maradt meg a pihenőszékében.

2009. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát, az etetőszék már meg van, egy egyszerű, fából készült, azt majd lassan összerakjuk. Kíváncsi leszek, hogy mennyire jön be, mivel ez unalmasabb lehet, mint a püfölhető és muzsikálós.


Ami a leesést illeti, még nem hajlandó forogni, nem vagdalkozik a székben, most még biztonságosnak érzem...


Azért köszönöm!!!! :-)

2009. szept. 10. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Ne haragudj, hogy beleugatok, de talán azért nem forog, mert a pihenőszékben van...
2009. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Igy van:(miért nem próbálod meg a járókát..lehet nagyobb esélye lesz arra hogy át tudjon fordulni.Oda is tudsz minden kis állatkát aggatni...
2009. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni olyan etetőszékeket ami hintás, meg mindenféle extrát tud, és lehet kapni hintákat is amik rezegnek, zenélnek stb.

De talán tényleg jobb lenne a járóka, mert azt pont most ideális elkezdeni szoktatni mert később már nem marad meg benne, és azt is tudod pakolni mindenhová, ha főzől pl satöbbi és tovább tudod használni mint egy hintát, vagy pihenőszéket, mert azok is csak max. 11 kg-ig jók.

2009. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez tényleg így van 5 hónaposan már nagyobb teret igényel mint a pihenő szék. Ezt a játszószőnyeggel tudod biztosítani és ezen lehet hogy előbb fog forogni. az én lányom 5 hónaposan fordult meg először...utált hason.
2009. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

OFF

te jó ég! Senki nem mondta, hogy a gyerek egész nap abban van, vagy lemaradtam vmiről? Van, hogy az a jó neki, ha anya mellett lehet és pl. a konyhában így lehet megoldani. Talán csak ennyi.

2009. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!