Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba haját lehet...

6 hetes baba haját lehet samponnal mosni? Milyennel? Gabi, Johnsons fürdető? Eddig csak a fürdetőkrémet használtuk a védőnő tanácsára. De attól kissé zsíros hatású marad a haja.

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 22:49
 1/8 tyukanyolight ***** válasza:

Én fürdető krém párti vagyok, mosdókendővel mosom le a hajáról. Már 5 hónaposak vagyunk, és eddig se koszmó, se más probléma nem volt.

A Johnson's termékekről azt hallottam, hogy általában szárítják a bőrt.

2009. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én vettem a patikában Babe márkájú, koszmó elleni sampont. Nem olcsó, majdnem 3000, viszont elmúlt egy éves a baba és még mindig megvan a negyede.

2009. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 20 éves fejjel azt gondoltam majd nekem milyen jó lesz a Johnsons...pesze,úgy kiszárított,hogy azthittem ott maradok,de tényleg..

Én is fürdetőkrém párti vagyok egyébként:)Meg bio ürcsié:)

2009. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Éa a Nívea babasampont szerettem!

2009. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves a babám, de még mindig a gyógyszertári fürdetőt használjuk. Többfélét kipróbáltam, de nagyon szárítanak. Hajára jó a Babe.
2009. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól mosd le a fejét,többször,akkor nem marad krémes.

ilyen pici babát jobb,ha a gyógyszertárival fürdetsz,mert a boltik nagyon száritják az érzékeny börüket. Inkább zsiros legyen a haja,mint koszmós, hámlós,száraz stb. Nekem 3 hós a babám,de a gyógyszertárit használjuk és fogjuk is.

2009. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk meg épp a Johnson"s fürdető vált be, az nem szárítja a bőrét. Mivel 7 hetes picimnek óriási a haja, elkezdtünk Gabi sampont is használni, heti 1szer azzal mossuk. A gyógyszertári fürdetőt nagyon nem szerettük, olyan zsíros volt a haja, hogy csak na. Szóval mindenkinek más vált be, babafüggő,sajnos ki kel tapasztalni hogy nektek melyik válik be...
2009. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyelőre marad a fürdetőkrém, de nem fogom minden nap mosni a haját.
2009. szept. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!