Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11-12 hónapos kisfiúnak...

11-12 hónapos kisfiúnak mennyire kell/lehet felhúzni a kukacán a bőrt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Mi 4 hónaposak vagyunk, és már majdnem teljesen fel lehet neki húzni.
2009. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amíg szobatiszta nem lesz, addig nem kell neki abszolút húzogatni, öntisztuló. Akinek feltépkedik, heges lesz és még többször letapad. Abszolút nincs funkciója, meg csak kidörzsöli a pelus,ha felcsúszik. Itt Győrben ezt vallják a sebészeten, illetve egy rokonomnál Miskolcon is jó ideje bevezették már, hogy nem kell buzerálni a kukacot.

Enyém 17 hós, nem huzigáljuk neki, pisilni tud így is.

2009. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kisfiam 11,5 hónapos. Semennyire nem tudom neki felhúzni. A védőnő szerint húzgálnom kell.
2009. szept. 9. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia nekem két fiam van, egyik négy lesz a másik pedig 20 hós. A nagyobbikat hagytam, hogy a doki néni rendezze az ő véleménye szerint. Nem is volt baj, csak kb 20 hónaposan húzta meg neki, mert le volt tapadva. Hát nem sikerült neki teljesen, mert már elég erős volt a fitymája és jól odatapadt. Szegényem nagyon nagy fájdalmakat élt át az első két nap mikor pisilt vagy éppen bekentem neki. A végeredmény elmúlt 3 és fél éves, mikor teljesen sikerült neki harmadik nekifutásra rendbe tenni a kukiát. Második fiámnál már kevés tapasztalattal, de annál nagyobb félelelmmel, kb 7-8 hónapos korában elkezdtem huzogatni neki. Csak amennyit enged, és nem tépni, de amit engedett azt, sosem engedtem visszatapadni. Egyéves tanácsadáson a doki néni hátrahúzta neki, elég jól sikerült, mert szerencséjére elég sok faggyú volt a fityma alatt és így csak a széle volt letapadva. Hát ő is szenvedett, de neki sem lett tökéletes. Egy hónapja ismét hátrahúzták neki, hát nem kívánom senkinek. A szívem szakadt meg ért. Már elég nagy ahhoz hogyy tudja nagyon fáj. Az első három nap maga volt a pokol neki is és nekem is. Alig mert pisilni, krémezni meg ketten feküdtük rajta, hogy be tudjuk krémezni. Azért jó krémezni, mert nem tapad vissza ha jó vastadon kened be, meg hamarabb gyógyul.Én mindenkinek ajánlom hogy még kiskorban csinálja meg, mert nem erősödik meg a bőre,kisebb az eséj hogy műteni kell, aminek a következménye lehet a sebesedés. És hát nem utolsó sorba, a gyerek miél nagyobb annál okosabb.....

Remélem tudtam segíteni egy kicsit. Sok sikert és kitatást

2009. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél. Mától húzogatom neki, remélem elkerüljük a felrántást.
2009. szept. 9. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Kisfiam 6hónapos, minden nap apa rendezi neki fürdéskor, már majdnem kint van.

A barátnő kisfia 1 múlt, most voltak dokinál, az felhúzta, és a gyerek nagyon sírt.

Ajánlom, húzogassátok ti, mint bármikor a doki felrántsa.

2009. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Második válaszolóval értek egyet.

Miért kell egyátalán húzogatni? Semmi értelme nincsen.

A dokira is rá kell szólni. Mi már beidomítottuk a dokit is, hogy nem nyúlkapiszka.

Érdekes módon, a férjem családjában senkinek nem húzgálták, és magától feljött mikor eljött az ideje.

Öcsémnek tépkedték, folyton lenőtt, újra és újra fel kellett tépkedni.

Felejtsétek már el ezeket a régi marhaságokat. Mikor itt lesz az ideje, feljön magától, illetve lehet akkor krémezni.

Vegyetek Kismama újságot, ott is azt mondják, főleg a Veres doktor, aki mindig válaszol az orvosi kérdésekre!

2009. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem az én barátnőm is a te véleményeden volt, EDDIG! Jelenleg 12 éves a fia és már túl van egy műtéten, és még mindig nem tökéletes. Ha arról van szó hogy orvoshoz kell mennie, már előre retteg és ellenkezik(elég okos tudja mi fog történni vele). Szerinted nem sérült neki ennyi késői felhúzógatástól, majd mivel ezek eredménytelenek lettek a műtéttől? Abba nem is gondolsz bele ha netalán egyáltalán nem fogod neki tudni felhúzni, hanem letapadva fogja leélni az életét? Én láttam olyan fiút aki így járt. Hát nem irigylem. Szerintem ő nem is tudja rendesen élvezni a szexet. De mindenki azt csinál amit helyesnek gondol. Kérdező, remélem a nektek helyes választás jó döntés lesz, és nem fogjátok később megbánni. Sok sikert, és egészséget!!!
2009. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!