Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már valaki 3hós babájána...

Adott már valaki 3hós babájának préselt barackot? (lé) gyümiből

Figyelt kérdés
Azt mondják attól tud kakilni
2009. szept. 9. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy szabad-e.De én két napja adtam a kislányomnak aki 4 napja nem kakilt(tápszeres)Reggel és délutánra volt neki.Gondolom nem okoztam nagy bajt neki.
2009. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
te is barackot adtál?
2009. szept. 9. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
én adtam, barackot, almát és banánt is
2009. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ha ragasztkodol a mai nagy hozzátáplálási divathoz akor, még ne adj neki majd 6 hósan
2009. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kis barackot azt is azért,hogy legyen kakija.
2009. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én adtam neki egyszer, de az egész a rucin landolt...én is ettem 2 pofára merthogy átmegy a tejcibe...hát, semmi. Nekünk a leavolac vált be
2009. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, előző vagyok, amúgy nekem volt hogy 10 napig sem kakilt (anyatejes babánál ez normális) ő is él és virul :) ha jó a kedve, nem nyűgös akkor nem kell bántani
2009. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!