Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósomnak kemoterápiája...

Anyósomnak kemoterápiája lesz. Szerintetek lehet majd nálunk az utána való napokban? Nem árthat a babának? 1 hónapos.

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Az anyós attól nem lesz sugárfertőzött,hogy kemozzák szegényt.Persze,hogy lehet nálatok,csak mondjuk ha a férjed nincs otthon akkor téged szivat meg,mert kemo után az ember elég labilis,hány meg minden baja van,nagyon legyengül...szóval egy 1 hónapos baba és anyós így együtt lehet sok lesz csak neked...
2009. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy itthon tud lenni arra a pár napra. Legalábbis az első kezelések után. Utána majd már én is jobban belejövök a dolgokba.

A lényeg, hogy a babának nem árt. Meg hogy hatásos legyen a kezelés.

2009. szept. 9. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor terhes voltam, anyu volt valami pajzsmirigy izotópos vizsgálaton, és utána 24 órát tilos volt velem találkoznia. Szóval létezik ilyesmi, de nem tudom, a kemó ilyen-e. Kérdezzétek meg az orvost.
2009. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsánat én tudtam rosszul...miden esetre így is úgy is ha nincs otthon még valaki neked tuti kidőlést jelentene az a pár nap
2009. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok. Közbe az jutott eszembe, hogy lehet, hogy a kemó nem ilyen, hiszen az infúzió. Inkább ha sugaraznák, az lenne veszélyes. De tényleg a fene tudja, hiszen anyu is vénába kapta az izotópot.

Ledöbbentünk mi is, hogy ilyen létezik, hazaküldött a kórházból, és egyedül jött haza.

2009. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
ez eGy brutal immunölő infúziós gyógyszer, nem sugár. A babának baja nem lesz, az anyósra viszont figyelni kell, mert a kemo a védekezőrendszerét irtja ki, igy ő bármit összeszedhet.
2009. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én még szoptattam,mikor a bátyust kemozták-nem jöhetett közelebb egy méternél

mindenképp kérdezz rá...

2009. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha a Google keresőbe beírod daganatok.hu vagy csak beírod kemoterápia ..sugárterápia .. máris megkapod a választ a kérdéseidre.
2010. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Árthat felnőttnek is egy kemós a közeledben az infúzió után 2-3 napig.Nekem a kórházban mondták amikor kaptam a kemót.

Légcserével, párolgással és a vizelettel párolgásával is árthat.

Legalábbis nekem ezt mondták.

2010. jún. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!