Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vízet szoktak adni a...

Milyen vízet szoktak adni a csecsemőknek? Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Forralt vizet, vagy Jana babavizet.
2009. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van palackos csecsemővíz, vagy az is jó ha felforralod a vizet, lehűtöd és úgy adod a babádnak.
2009. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szopik, semmilyet, ha nem én tisztított vizet adtam, ha nincs víztisztítódm, rendelj forrásvizet, egészséges és ezerszer jobb, mint a babavíz. Az szennyezett, a csapvíz meg hiába van felforralva, a sok vegyszer és gyógyszer nem jön ki belőle..
2009. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! mi vettünk AQuaphor modern víztisztítót, ami megszűri a szennyeződéseket, baktériumokat. Így nem kellett forralnunk a vizet, és méregdrága babavizet sem venni. HA elutaztunk szentkirályi babavizet vettünk. Amikor még nem volt víztisztítónk, forraltam, de nagyon vízköves volt a teteje. ezért vettünk inkább
2009. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jana babavizet adok neki.


A víztisztító jó ötlet, de ha 180 napig veszel neki egy liter babavizet minden nap, akkor ugyanott vagy.

nem beszélve arról, hogy melyik baba iszik meg egy liter vizet egy nap. :)

szóval én elhiszem, hogy ez egy remek cucc, de spórolásra nem túl jó. persze, ha akciósan vetted, az más.

2009. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de úgy már megéri, hogy magunknak sem veszünk ásványvizet, és főzéshez is ezt használom.
2009. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15:28as vagyok. igen, úgy már megéri. meg látom, egészségpénztárral is el lehet számoltatni. biztos, hogy nagyon jó cucc.
2009. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A víztisztítókban van egy bizonyos szűrő amit ha az ember nem cserélget tisztítgat akkor elkoszolódik és semmit nem ér. Az első két hétben tisztítja mindenki CSAPVÍZ alatt amit mellőzni akar napi szinten nem cserli a szürőt senki mert darabja kb 1000 forint. Ami jó szerintem az a Jana babavíz. Ez a cég ezzel kezdett és csak utánna környékezte a "felnőtt" fogyasztókat. Én Saját magamnak is csak a jana vizeket veszem. Vagy végülis azok a gyártók akitől saját maígadnak is megvennéd az ásványvizet.

2009. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Forralt vizet adnék, de nálunk még így is pocsék íze van a víznek, így Hipp vagy Szentkirályi babavizet kap a lányom.

Jana vizet nem veszek, mert fluorid van benne és az méreg.

2009. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!