Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggaszt a problémám, hogy...

Aggaszt a problémám, hogy depis vagyok. Voltam pszichológusnál, kineziológusnál?

Figyelt kérdés
Babámat nagyon imádom,Ő 9 hónapos,de sajnos nagyon sokat vagyok Vele egyedül :((( NINCSENEK narátok a közelben,mindenki be van zárkózva,nem barátkozó típus egy sem.Mit tegyek,hogy a depim elmúljon?Van erre valami gyógymód?SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!
2009. szept. 9. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés második fele gondolom kijelentés.Nem használt?

Egyrészt járj el sokat a babáddal,játszótérre,babás programokra,nézz körül,biztosan találsz valamit,Ringató,Zenebölcsi,játszóház,Baba-mama klub...A másik dolog ami nekem is nagyon sokat segít,h 4 éve van egy együtt fórumozó csapat-akkor voltunk terhesek,és jó páran maradtunk azóta is a csapatban-,akikkel mindent meg lehet beszélni,lehet panaszkodni,dicsekedni,tanácsot kérni,szóval jókat dumálni.Keress magadnak egy szimpatikus csapatot,esetleg találsz olyanokat,akik a te lakóhelyedről vannak-nézz körül pl az NLC-n-,és máris kevésbé érzed egyedül magad.

2009. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez mind szép és jó,csak az a baj,hogy ahol én lakom,itt az emberek nem barátkozóak,sőt!Baba Mama klub nincs.Pedig lehetne...Az internet meg olyan nekem,hogy csak akkor tudok gép elé ülni ha alszik a kisfiam.Nagyon rossz ez nekem,és azt is tudom,hogy vannak ennél rosszabb dolgok is a világon,csak én társasági ember vagyok,és nagyon hiányzik :(((( De majd vhogy csak átvészelem...Köszi a választ!
2009. szept. 9. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


nálam is ez van, csak én nem vagyok depis. :) Vannak napok, amikor rosszabb a hangulatom, de aztán elmúlik. A monotonitás miatt van, meg hogy nincs társasága az embernek. én ilyenkor arra gondolok, hogy nem fog ez örökklé tartani. amúgy is, most szültem, és már 8 és fél hónapos... :))

2009. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!