Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki most várja a második...

Aki most várja a második babáját, de még az első is 2 év alatti az emelgeti? Nem féltek hogy baj lesz belőle?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónapos a lányom és 22 hetes vagyok. Sokat emelgetem, de amikor csak lehet a lábán jön. Nem hiszem hogy baj lenne belőle ha felemelem. Ha valami kellemetlen akkor nem csinálom. Még a mai napig a hasamon alszik el.
2009. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányom 15 hós, és 15 hetes vagyok. Próbálom minél kevesebbet emelni és tartogatni, elvégre van lába, és tud szaladni. De a ksiágyába nem tud egyedül bemászni, az etetőszékbe sem, és a bicikliben sem-kontra nekem kell emelgetnem, mert más nem teszi meg helyettem.

De, én sokat félek, hogy baj lesz, sokszor fáj is a hasam, ezért igyekszem kerülni, ahol tudom, és pihenni, ha érzem, hogy fáj a hasam. De mi vállaltuk, és ez ezzel jár. És én is hason alszom:) (elsővel 32 hétig sikerülti s félhason)

2009. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Minden jót nektek!!
2009. szept. 9. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mikor a második gyerkőc született a fiam 18 hónapos volt és végig emelgettem a terhesség alatt,most született a harmadik a lányo 3 éves és őt is elég sokszor emeltem bár inkább az elején.a két utolsó terhességemnél sokáig szoptattam,és szerencsére semmi gond nem volt.Azért amikor fájt a pocak akkor próbáltam visszább venni az emelgetésből.De pl a második terhességemnél a 17-18 hónapos fiam a karomban aludt el ugy hgoy közben állva ringatni kellett....nem volt egy kellemes dolog.:)de túl vagyunk rajta és minden oké.:) ne aggódj a szervezeted ugyis jelez ha valami már sok neki.:) üdv 3 gyerekes anyuka
2009. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 22 hós és most vagyok 30 hetes terhes. Végig emelgettem, eleinte a 16.héttől keményedett is a hasam rendesen, görcsölt fájt, de most ha egyedül vagyok otthon mint mondjak neki, hogy sajnálom te csak nézzél messziről?? kivitelezhetetlen...orvosnál is mikor voltam mondta a feltett lábbal pihenést meg nyugtatót a görcsökre..aha mondom inkább fel se írja azt úgyse szedem be. Egy másfél-2 éves mellett nem aludhatok be.

Szóval én emelgettem és most is emelem, mert vhogy nálunk most jött el ez a felkéretzkedés, eddig jól elvolt egyedül is, most egy 2-3 hónapja folyton rajtam lógna..

És senkinél se nyugszik meg.

2009. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Minden jót nektek is!
2009. szept. 11. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!