Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények a gekko...

Mik a vélemények a gekko játszóházakról?

Figyelt kérdés
Ma kaptunk egy levelet a gekko-tól, miszerint havi 18.000 Ft-ért járathatnánk oda a fiunkat (13 hónapos). Ez nagyon sok pénz (teljesen átlagos keresetű család vagyunk), de ha valóban sokat számít a gyermek jövője szempontjából, kigazdálkodnánk. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?
2009. szept. 9. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el,egy vagyonért megvizsgálják,és találnak majd nála valami elmaradást,amit ők remekül ki tudnak kezelni.Ezután egy vagyonért hordhatod,biztosan jó lesz neki-nem vitatom,h hasznos lehet,de nem nélkülözhetetlen-,viszont attól sem lesz mozgásképtelen és földhülye,ha nem jártok.

Ha sok erre fordítható pénzetek van,vagy esetleg szakember-független-ajánlotta,akkor oké.Egyébként elképesztően drága szerintem.

2009. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy egy pofátlanul drága módja a szülők behülyítésének. Egy baromi jó üzlet annak, aki kitalálta, mert a kisgyerekes szülőknek MINDENT el lehet adni azzal a jelszóval, hogy: "a gyermeked fejlődéséhez szükséges". Miközben te átszellemülten járatod a gyereked hozzájuk, ők egy-két év alatt zsebretesznek egy halom pénzedet, amiből akár egy (kisebb, használt) autót is vehetnél a gyerekednek!

Bocs, ha kissé lehúzóan írtam, ne vedd magadra! Csak engem felháborít az ilyen szemtelenség, hogy azzal zsarolják a szülő lelkiismeretét, hogy: "szükséges a gyerek fejlődéséhez".

2009. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

állitólag jó,de iszonyat drága

csak ne mondják már,h te,meg az óvónő,fejlesztőpedagógus nem tudja behozni az esetleges lemaradást......

2009. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs lemaradva a fiam, ráadásul nyelvtanár vagyok (igaz, középiskolától felfelé tanítok), így valamit konyítok a gyerkőcökhöz. egy nagyon jómódú ismerősöm ajánlotta, valami olyasmit gondoltam róla én is, amit írtatok. Köszi a válaszokat.
2009. szept. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!