Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi idot vart a masodik...

Ki mennyi idot vart a masodik babaval, ha az elso csaszarral szuletett? Es a masodik is csaszar lett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 14hónapja szültem császárral,de már próbálkozunk.Nagyon kemény volt a szülés utáni pár hónap,de úgy vagyok vele,több mint valószínű,hogy a második is császár lenne,így mire várjak.azt mondják kicsit könnyebb másodszorra,de lehet csak azért mert tudod mire számíts.Nem tudom...én félek az utána való fájdalomtól,mert engem nagyon megviselt,bár sosem voltam egy gyenge karakterű ember,de ez tényleg taccsra tett-lehet ezért nem sikerül a tesóka sem..:(

2009. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fél éves a lányom, úgy gondolom hogy mikor 1-1.5 éves lesz akkor fogunk bele a másodikba, hogy 2 év legyen köztük.


Én örülnék ha a második is császár lenne. Nagyon sokat vajúdtam, s nem volt toló fájásom hiába tágultam ki teljesen, alig vártam hogy vágjanak fel s már ne fájjon :)

Nekem megkönnyebülés volt a császár a kínlódás után hogy nyomták ki belőlem a gyereket és nem jött.

Bemennék szülni a másikkal, felvágnak kiszedik összevarnak és kész :D

Semmi bajom nem volt utánna, másnap délben már feláltam, itthon már tettem vettem miután haza jöttünk.

2009. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most lesz 13 hónapos a fiam és már próbálkozunk, nem akarunk nagy korkülönbséget, 2 év ideális szerintünk. Remélem a második is császár lesz. Én már császár utáni nap törökülésben fogtam a fiam. Ettől könnyebb szülés nincs szerintem. Nem volt fájásom, nem tágultam, de elfolyt a magzatvíz. Rámkötötték az oxitocint amitől elindultam a fájások, de k.rvára fájt pedig azt mondták ez még semmi a tolófájáshoz. De közbe lelassult a baba mozgása és vittek is császározni, megváltás volt. Pedig 100%-ig császár ellenes voltam, természetesen akartam szülni, de szerintem nem bírtam volna ki. Így remélem a 2. is császár lesz!!
2009. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. császár volt és kb másfél lesz a fickó, mire elkezdünk próbálkozni. Sokat vajúdtam, nagyon fájt, de a császár rosszabb volt, így reménykedem, hogy a 2. természetes lesz. Nem hagytam el magam, a kattétert is én vetettem, ki, hogy tudjak sétálni, egyedül pisilni menni, mégis iszonyú nehezen épültem fel, nehezen tudtam az első héten ellátni a babát és ezt inkább kihagynám :(

Persze tisztában vagyok vele, hogy nem sok esélyem van rá, úgyhogy lelkiekben császárra készülök és reménykedem, hogy jobb lesz.

2009. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első beíró vagyok.Nekem olyan nehéz volt mint az előttem szólónak.Elképedve hallgatom,hogy vannak kismamák aki szinte már táncolnak másnap a műtét után..törökülésbe..tök jó.Én felülni nem bírtam,meg felállni meg mozogni.Az első egy hétben ugyan ez volt.szinte fel kellett húzni az ágyból.Lefeküdni is percekbe telt.Borzalmas fájdalmaim voltak utána.sajnos én tudtam,hogy az lesz,mert nem fordult be a baba és a dokim nem vállalta farosan-én sem akartam úgy..

Én nem örülök,hogy császáros voltam.A természetesen szültek hozzánk képest rohangáltak.Sajnos valószínű a második is az lesz,megpróbálom magamat agyilag beprogramozni,hogy jobb lesz.De én szülés után kb 8hónappal mondtam azt,hogy már jobban vagyok.sokszor még most is bekeményedik a hasam ahol műtöttek-és nem értem miért...Nem beszélve a maradandó dolgokról...lógó -csíkos has.:(

2009. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!