Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog kijönni ez a fránya...

Mikor fog kijönni ez a fránya fog?

Figyelt kérdés
Mostmár messziről is észre venni,hogy fehérlik az ina ott a fog.Igazságot kérek kb.mennyi idő lehet még mire kijön mire számítsak mert eléggé fáradt vagyok már és a babám is szenved:( 6.5hónapos
2009. szept. 9. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,és szerintem mi a rosszabb véglet vagyunk,de az én fiam 3 hónapot szenvedett mire most 9,5 hónaposan kibújt az első foga.

Mi is láttuk akkor már a kis fehér pontot,de csak nem tört át neki.

Remélem kapsz megnyugtatóbb válaszokat is.

Az én fiam éjszakánként 10x-16x biztos fenn volt,1 hete van kint a foghegye,azóta csak 4x,előző éjjel pedig csak 1x volt fenn.

A fáradtság tényleg nagyon rossz,én is úgy érzem sokszor,hogy már "zombi"vagyok,de ezt csak éjjel érzem,nappal olyan,mintha éjjel nem is keltünk volna.

2009. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen én "csak" 2 hónapja kelek legalább annyiszor min te..de már annyira látszik a két fok alul az inán át hogy reménykedtem mostmár hamarosan kijön:(köszi a választ
2009. szept. 9. 08:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nappal nekem sincs bajom hisz amúgy is erőt kell venni magamon már csak a baba miatt is.Este vagyok már félholt és persze éjjel meg reggel fél 6kor mikor már nem aludhatok tovább:D de csak lesz már valami.Attól félek ha kijön majd a fog nem fog semmi változni és ugyanez lesz éjszaka...
2009. szept. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!