Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elkezd egy fog kijönni,...

Amikor elkezd egy fog kijönni, az hogy néz ki? (több lent)

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos és még nincs foga.Ma észrevettem,hogy alul középen az ínyén van egy kis vízszintes szürkésfehéres csík,de ha hozzáérek nem érzek semmit.Ez fog lehet (majd),vagy valami szájfertőzés?Sírdogál is:(!
2011. jan. 26. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi észre sem vettük,hogy jön a foga!Nem volt meg duzzadva,de még kifehéredve sem!Azt vettük csak észre,hogy kopog a kanál!

A te babádnál előfordulhat,hogy ott lesz az első fogacskája!

2011. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lesz az!
2011. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:)Jajjjjjj, már úgy örülnék neki!De sajnálom is a Drágámat!Olvastam itt a chamomilla vulgaris ch 15-ről.Szerintetek adjam neki?Ti használtátok?
2011. jan. 26. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Mi dentinox-ot használunk egy darabig,de a végén már tudta mit kap és lenyalta előre az ujjamról!A doktor néni aztán írt ki cataflan cseppet!Nekünk ez vált be!

Este beadom és végig alussza az éjszakát.

2011. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A foga lesz.Nekünk ugyanígy nézett ki.2 hete jött ki.Az a chamomilla nagyon jó.Én is adtam a kisfiamnak.
2011. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is!És azt a golyót hogyan adtátok be?Rossz ízű?
2011. jan. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!