Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek olyan nehéz...

Mindenkinek olyan nehéz altatni a 2 hónapos gyerekét?

Figyelt kérdés
én már kikészülök, hogy minden nap este 3 meg 4 órán keresztül altatok és akkor is mikor berakom a kiságyba kinyitja a szemét.ráadásul még egész nap se alszik, csak 2 órát. hogy lehet ezt higgadtan bírni? már minden altatási módszert kipróbáltam.segítsetek kérlek!
2009. szept. 8. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

hajj, mintha csak magamat olvsnám 7 hónappal ezelőtt! :)

A miénk sem aludt két hónapos korában, max. napi kétszer húsz percet, már kezdtem a hajam tépni, mert a maradék időben meg csak kézben volt el, vagy a babakocsiban.


Nem tudom, mitől, de egyszercsak javulni kezdett a helyzet alvás terén, úgy 4-5 hónapos korában. Most 9 hónapos, teljsen rendben van a nappali és az éjszakai alvása is. Tarts ki!!!! :)

2009. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a gyerek:) hogy higgadt maradhassak én kendőztem, kendőzök. Így egy csomó mindent megcsinálok, amíg rajtam van, amit amúgy csak akkor tudnék, ha alszik, és könnyebben bealszik. De csak akkor, ha tényleg álmos.
2009. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 4 hónaposak vagyunk, és 1 hónapja ezt csinálja a kisfiam. napi 2x20perc, és az is ringatva. Remélem tényleg megváltozik.
2009. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyémet nem nehéz elaltatni, mert a cicin mindig elalszik és nem ébred fel akkor sem ha felállok mellőle az ágyról vagy beteszem őt a kiságyába. 1-2x volt olyan, hogy nem akart aludni, (gondolom nem volt fáradt) akkor betettem a kenguruba és tettem-vettem, 1 óra múlva már elaludt a kenguruban és csak akkor ébredt fel amikor kivettem, de akkor már olyan kómás volt, hogy rátettem még egy 5 percre cicire és vissza is aludt.
2009. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem változik mert még nagyon kicsi, és nem tudom mi lesz később.nem zavarna, hogy sokat fel van, ha ellenne negyed óránál tovább egyedül lesekedve, de ha foglalkozok vele akkor is max. fél óra türelme van aztán sír, mert fáradt. sokaszor olyan érzésem van, mintha nem akarna semmiből kimaradni, mert annyira erőlteti, hogy nyitva legyen a szeme. van bevált altatási ötletetek?köszi előre is!
2009. szept. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!