Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri járássegítőt venni,...

Megéri járássegítőt venni, mennyire használja ki a gyerek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék a ti gyerekeiteknek bejőtt e, szerette e? Menyire foglalta le?
2009. szept. 8. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A lányom szerette. Nekünk kockafaló víziló van, pont mostanában szeretném majd meghirdetni a vaterán. Ha érdekel írj és küldök képet.
2009. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20:28 nem késő ha szeretnél vegyél nyugodtan:)
2009. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,úgy döntöttem veszek a lányomnak. A kockafaló víziló nem érdekel ,olyat néztem ki ,amit az egyik válaszoló belinkelt, amúgy köszi.
2009. szept. 8. 21:12
 14/15 anonim ***** válasza:
én vettem egy ilyen tologatható valamit neki a brendonban. most állt fel az ágy és a bútorok mellett. gyógytornászhoz jártunk sokáig, nemrég hagyhattuk abba. ő azt mondta, vegyek neki bármit, amit tologathat, csak ne vezessem két kézzel, az a legrosszabb, amit az egyensúlyával tehetek. Mivel ilyenkor "rángatva" van. nem arra megy, nem úgy megy, ahogy ő akar, hanem ahogy én vezetem. ezzel csak hátráltatom, még akkor is, ha látszólag szépen lépked. én ezzel hajlamos voltam egyetérteni, hiszen szakértő. vettem egy kerekes tologatót. ha rájönne, hogy kell a folyosó végén megfordulni vele, egész nap futkozna vele. már a szobákba is ezzel megy be. aztán leül, és játszik a másik felén, ahol mindenféle csingicsengi dolgok vannak. Én ajánlani tudom. nem bébkomp, nem tolható kisautó, hanem járássegítő! ez tényleg használható dolog!
2009. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

19:39-es vagyok nekünk ilyen van megtaláltam a neten...belinkelem.

[link]

És vki kérdezte, hogy nem késő-e még venni a válaszom nem ez az oroszlános 9 hós kortól ajánlott.

2009. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!